Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy zniknęły z bazy danych?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soarmj



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 15:02    Temat postu: Napisy zniknęły z bazy danych? Odpowiedz z cytatem

Na wstępie pragnę się przywitać - Witam.

Teraz do rzeczy:
Dnia wczorajszego pobrałem sobie napisy do serialu Star Wars The Clone Wars, a dokładniej tylko do pierwszego odcinka 6 sezonu, gdyż było późno i miałem tylko przetestować, czy film na pewno się dobrze odtwarza. Pobrałem, obejrzałem i było dobrze. Wracam sobie dziś do domu i sobie myślę, że obejrzę następny. Klikam na film, chcę pobrać napisy, a tu: "Nie znaleziono napisów w bazie NapiProjekt". Ok. Idę szukać alternatywnie, a tam w ogóle nie ma 6 sezonu! Więc sprawdzam, czy mam te stare napisy na dysku, o dziwo mam. Więc chcę pobrać je jeszcze raz (może jakiś dziwny traf sprawił, że są tylko do 1 odcinka - myślę sobie), a tam to samo co przy drugim: "Nie znaleziono napisów". Autorem napisów jest niejaki: "Felipeef1". Czy ktoś wie, czemu zniknęły? Szukałem na internetach, ale nigdzie nie ma napisów po polskiemu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 15:02    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy są widoczne od razu po dodaniu przez użytkowników. Potem następuje moderacja (z pewnym opóźnieniem) w trakcie której zdarza się, że napisy są odrzucane.

Tak było w tym przypadku. Moderator odrzucił napisy z powodu:
"Zbyt wiele różnych błędów - korekta niezbędna".

Teraz są dwie opcje - albo ktoś kto przygotował napisy je poprawi - albo poprawi je ktoś komu udało się je ściągnąć zanim zostały usunięte.

Może się zdarzyć, że trzeba będzie czekać na całkiem inną lepszą wersję napisów od innego autora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy nie przeszły moderacji i dokładnie wczoraj o 23:44:31 zostały przeze mnie usunięte z bazy ze względu na ich bardzo słabą jakość, mnóstwo różnych błędów.
Serial ten jest w tłumaczeniu Grupy Hatak (Igloo666): 6x01 jest w korekcie, 6x02 zrobiony w 25%.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soarmj



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo tego, że jest mi smutno z powodu braku napisów (gdyż dało oglądać się na średnim poziomie), to jednak na duchu z powodu tego, że dotknęło mnie tak dziwne zdarzenie losowe, jestem szczęśliwy.

Dziękuję za odpowiedź i oczekuję napisów.

Temat do zamknięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
entrada



Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 23:30    Temat postu: jak usunąć własne napisy? Odpowiedz z cytatem

Witam
Prosze o informację jak mogę usunąć własne napisy ( wykasować ) w całości wszystkie zamieszczone dotychczas pliki.

Zamieściłem napisy, które zostały usunięte przez moderatatora - przyczyna " podobno wymagają korekty".
Raptem 1 literówka, chyba że jeszcze moderatorowi nie spodobała się stylistyka jakiegoś zdania.

Nie robię napisów dla telewizji, tylko osób zainteresowanych tematyką koreański dram historycznych.

Po tej przygodzie zniechęciłem się do dalszego zamieszczania napisów w napiprojekt. Chociaż odpisałem do moderatora, to zacznę się mocno zastanawiać nad robieniem dalszych tłumaczeń. Bo i po co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
entrada



Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 23:33    Temat postu: usuwanie napisów Odpowiedz z cytatem

Zaczynam mieć wrażenie, że niedługo na forum nie będzie tłumaczy. Zostaną sami moderatorzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy, że podasz ID napisów, które chcesz usunąć. Masz je pokazane w swoim profilu na stronie NapiProjekt.

Mam jeszcze pytanie. Moderator ci napisał dosłownie, że napisy "podobno wymagają korekty"?
Prześlij mi te napisy na maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zaczynam mieć wrażenie, że niedługo na forum nie będzie tłumaczy. Zostaną sami moderatorzy.


Nie wiem, jak mam to rozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group