Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy do filmów, które są już wklejone

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 02:51    Temat postu: Napisy do filmów, które są już wklejone Odpowiedz z cytatem

Często zdarza się, że w filmie z już wklejonymi napisami są po raz kolejny wrzucane. Powinniście zacząć odrzucać napisy do takich filmów. Dublują się, co jest niepotrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 02:51    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko - jeśli masz film z napisami - to po co pobierasz napisy z napi Wink
My też będziemy starać się nie akceptować napisów do takich releasów ale jeśli nazwa pliku nie będzie sugerowała czy dany plik ma wbudowane napisy to będzie ciężko.

Myślę, że nie ma teraz potrzeby usuwać napisów już istniejących w bazie bo nikomu one nie szkodzą. Przeważnie użytkownicy jeśli mają taki plik to już nie uruchamiają napi do ściągnięcia napisów bo i po co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest kilkadziesiąt filmów w folderze i niektóre z nich nie mają napisów w żadnej formie to przy okazji pobierają się napisy do filmów, które mają wklejone. Trzeba wyszukiwać takie napisy do filmów i usuwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja. Nie patrzyłem pod tym kątem. Możesz podać ID takich napisów?
W programie jest opcja pokaż parametry filmu. Skopiuj ID, które ci się wyświetli.
Spróbuję usunąć takie napisy bo w sumie nie ma większego sensu ich trzymanie a jeśli rzeczywiście przeszkadzają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisałem ogólnie na przyszłość. Taka jedna mała porada.
Jak pisałeś, jeżeli są to niech już będą. Bardzo nie przeszkadzają, ale są w niektórych przypadkach niepotrzebne i niewygodne.
PS. Rozumiem wrzucanie do filmów z lektorem, ponieważ można w ten sposób pomóc osobom niesłyszącym lub słabo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale czemu niby mieliby usuwać, przecież to nie ma sensu.

Zależy o jakim wklejeniu piszesz, na stałe czy wbudowane, bo na stałe wykryć się nie da, wbudowane tak.

Z tym, że jeżeli ktoś wrzuca to widocznie są potrzebne.

A te kilkadziesiąt filmów to ścigasz na raz napisy i oglądasz ciurkiem? Nie wydaje mi się. Pobieraj wtedy napisy do jednego filmu gdy chcesz go oglądać, sprawa rozwiązana.

Nie wmówisz mi, że to jest jakikolwiek problem.

Może tobie niepotrzebne, ale innym się przydaje, bo może player lepiej wyświetla napisy zewnętrzne niż wklejone.

Także nie powinniście w żadnym wypadku nic z tym robić, ani usuwać dobrych napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treść wykasowana przez moderatora.

Pisałem o filmach z wklejonymi napisami do plików video, w których nie można edytować. Samo przez się rozumie, że te napisy są wklejone na stałe. Po co dodawać do takich filmów napisy. To jest całkowicie zbędne. Lecz niektórzy chcą sobie nabić ranking, ponieważ pożytku nie przynoszą. Oglądać filmy, gdy napisy jedne nachodzą na drugie. To jest dopiero niewygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafi11a napisał:
Treść wykasowana przez moderatora.

Pisałem o filmach z wklejonymi napisami do plików video, w których nie można edytować. Samo przez się rozumie, że te napisy są wklejone na stałe. Po co dodawać do takich filmów napisy. To jest całkowicie zbędne. Lecz niektórzy chcą sobie nabić ranking, ponieważ pożytku nie przynoszą. Oglądać filmy, gdy napisy jedne nachodzą na drugie. To jest dopiero niewygodne.


ponowię pytanie przedmówcy, po co ściągasz takie napisy?
pomijam fakt, że jednym kliknięciem w każdym playerze wyłączasz wyświetlanie napisów i nie masz nic "podwójnego"
wydaje mi się że szukasz dziury w całym.
albo chcesz sobie "nabić statystkę" <zart>
zrób sobie folder "bez napisów" i tam trzymaj te kilkadziesiąt filmów, zresztą rozwiązań takiej sytuacji jest milion tylko trzeba chcieć.
No i na koniec jak konkretnie brzmi twoja propozycja rozwoju? bo w tym dziale się udzielasz

a i tak prywatnie jak dodajesz filmy to patrz co robisz, ostatnio zamiast tytułu podałeś link w zasadzie powinienem wywalić taką nieporządną robotę, ale ze względu na zasługi poprawiłem Smile
Pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już napisałem wcześniej. Nie będę się powtarzał
Co do filmu. Poprawiłbym tylko, że nie można edytować filmów już dodanych. Po krótkiej chwili w komentarzu napisałem, żeby tytuł został zmieniony. Pomyłka wynikała z faktu, że wcisnąłem za szybko enter. Tak przy okazji to jest tylko jeden film. Filmy, które się dodane przez daną osobę mogłyby być edytowana prze tą osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafi11a napisał:
Już napisałem wcześniej. Nie będę się powtarzał
Co do filmu. Poprawiłbym tylko, że nie można edytować filmów już dodanych. Po krótkiej chwili w komentarzu napisałem, żeby tytuł został zmieniony. Pomyłka wynikała z faktu, że wcisnąłem za szybko enter. Tak przy okazji to jest tylko jeden film. Filmy, które się dodane przez daną osobę mogłyby być edytowana prze tą osobę.


nie absolutnie nie powtarzaj się, bo to bez sensu nie dałeś żadnych konkretów, więc bez sensu byłoby powtarzanie, ja poprosiłem o coś konkretnego.

A co do filmu to no problem zdarza się Wink
pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie zapomniałem dodać, że przecież może sobie wyłączyć napisy w każdej chwili, kolejny powód, aby się tym zgłoszeniem nie przejmować.

No rzeczywiście dla pana hrabiego niewygodnie jest kliknąć 2 razy.

A co do pana lesli to nie uważasz, że nie powinieneś wywlekać prywatnych spraw na publicznym forum, po za tym to jest offtop.

Członek zespołu powinien też dawać przykład, więc nie wiem po co cytujesz całe poprzednie wypowiedzi, myślę, że ludzie kumają, że im odpisujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie każdy kuma, np ty nie kumasz, że ja nie "wywlekam" prywatnych spraw tylko dotyczące NP, ale to wie kolega @rafi11a po za tym to był tylko "dodatek" obok wypowiedzi, ale teraz to już zrobił się offtop Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neoandrew Po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś jednym z tych co dodają napisy do filmów w wklejonymi na stałe napisami, aby sobie tylko kilka punkcików dodać do rankingu. Jaki hrabia - dobrze się czujesz?
_________________
Ścisły TOP3.
LIDER RANKINGU NAPI OD 07 CZERWCA 2014R.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lesli napisał:
nie każdy kuma, np ty nie kumasz, że ja nie "wywlekam" prywatnych spraw tylko dotyczące NP


No i widzisz nie, bo on pytał tutaj o zupełnie co innego, a ty wywlekasz jego prywatne sprawy jak on wrzuca filmy, użyłeś nawet stwierdzenia cytuję "prywatnie".

Wspomniałeś o czymś o czym nie powinieneś, a po drugie nie ma to żadnego związku z zadawanym przez niego pytaniem i to jest offtop, nie ma znaczenia, że to dotyczy NP, bo pytał o coś innego, nie wiem po co w ogóle o tym wspomniałeś, mogłeś mu napisać na pw.

Ale jasne najlepiej napisać "ty nie kumasz", już ja znam takim moderatorów z mottem "jestem modem mogę więcej", otóż mylisz się i tak to teraz jest offtop też, ale znowuż, ja nie zacząłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie napisy nie będą odrzucane. I tak ktoś doda napisy ponownie a nie ma opcji blokady do takiego pliku. Niemniej, każdy moderator może podjąć decyzję co do odrzucenia napisów do takiego pliku jeśli jest przekonany, że film jest z wklejonymi subami.

rafi11a - jeśli masz takie filmy to trzymaj je w osobnym katalogu - to będzie prostsze rozwiązanie niż pisanie programu specjalnie po to, żeby nie pobierał napisów do pliku z wklejonymi subami. Zwłaszcza, że efekt nie będzie w 100 % pewny.

W kwestiach nie związanych z tematem piszcie między sobą na PW bo się robi śmietnik.
Temat zamykam - jest zgłoszenie propozycji rozwoju i to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group