Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Podszywanie sie pod autorstwo synchro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
screwdriver81



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 16:02    Temat postu: Podszywanie sie pod autorstwo synchro Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dotyczące autorstwa synchro.
Jakis czas temu [14 maj) pokazał sie nowy release A.Good.Day.To.Die.Hard.2013.720p.WEB-DL.X264-WEBiOS [PublicHD]
Pobrałem napisy stworzone przez :Quoran i dopasowałem synchro.
dopisalem tylko swoj nick ,że ja zrobiłem synchro,zotawiając oczywiscie autora tlumaczenia.
Teraz pobralem te napisy i zamiast mojego nicku jest jakiś NIROS czy cos takiego...
Który z moderatorów jest kolega tego goscia hę?Bo w napisach nic ,ale to NIC nie zostało zmienione,z wyjątkiem nicków.A sprawdzalem wczesniej i nie bylo pasujacych napisów.Nie jest możliwe rownież zeby tamten uzytkownik "był pierwszy" gdyż moje synchro nie jest idealnie dopasowane do każdej linijki(dosłownie ulamek sekundy po wypowiedzianej kwestii pojawiają sie napisy) i napisy ktore rzekomo zsynchronizował oszust NIROS mają takie samo położenie.
Ja rozumiem,żeby cos poprawił,żeby coś ulepszył,ale on nic nei zrobił,oprocz tego ze podszył sie pod to że niby jakiś wklad miał...
Niech ktoś to sprostuje,bo zabawa w zgłaszanie napisów,ponowny upload z korekta autorów i samo opisywanie tej sprawy uważam za lekko dziecinne .Jednak musze to zrobić aby w przyszłosci moderatorzy bardziej uważali na takie plagiaty i podszywanie się pod autora synchro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 16:02    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Który z moderatorów jest kolega tego goscia hę?

Pisanie takich zgryźliwych uwag miało jakiś cel? Hę?
Rzeczowy post powinien zawierać ID filmu ponieważ napisów do " A Good Day To Die Hard" jest w bazie kilkadziesiąt. W innym przypadku nie jestem w stanie ci pomóc.

PS
Znalazłem te napisy ze względu na zgłoszenia. Nie wiem jak napisy były synchronizowane bo po pierwszej akceptacji przez moderatorów zostały odrzucone automatycznie ze względu na dużą ilość zgłoszeń. Kolejny raz zostały zaakceptowane i tym razem zostają odrzucone ponieważ jak mówisz napisy nie zostały przez użytkownika NIROS zmienione w żaden sposób co oznacza, że twoje synchro jest do bani. Poza tym pojawiły się zgłoszenia użytkowników ze względu na złe synchro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
screwdriver81



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skad ja mam wiedzieć który to id,skoro pobieram przez program napiprojekt ?
podałem nazwę releasu filmu ,tyle mogę dać od siebie
waga filmu: 2 449 441 263 a nie widzę takiego pliku w katalogu,dziwne bo sam dodawałem napisy do tego.
A te zgryźliwości maja za zadanie obudzić śpiących moderatorówWink
ps.a to juz jasne
a ,że synchro ..no cóz,nie jest złe-dobrałem pierwsze i ostatnie zdanie w przesuwaczu w bestplayerze
w środku filmu przez moment sa opóźnione o 1 s przez krotki okres czasu, poza tym jest moim zdaniem ok
Ale skoro było tyle zgłoszeń..szkoda ,że dopóki sie nie odezwałem to mało kto reaguje;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pobierasz ze strony po najechaniu na dany napis Kliknij "skopiuj adres odnośnika" i ci się ID skopiuje do schowka.
Uwierz mi - takie traktowanie nie pomaga w pracy a poza tym nikt tutaj nie śpi.
Wracając do tematu. Nawet jeśli podany przez ciebie użytkownik dodał napisy to sobie sam zrobił krzywdę o czym się zaraz przekona jak dostanie maila, że zostały one odrzucone ze względu na synchro.
Nie wiem jaki fragment jest zły, ale skoro są zgłoszenia to takich napisów nie będziemy trzymać bo inny użytkownik znowu napisze, że może śpimy albo olewamy i że serwis Napi jest do bani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
screwdriver81



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze strony to wiem,ale najwyraźniej zacząłem ich szukać po usunięciu bo nie mogłem znaleźć ani takiego rozmiaru pliku ani rozdzielczości z takim samym fps.
Czasem mam wrażenie ,że spicie;)Ale to jakies wyjątki w stosunku do tego co całościowo serwis soba reprezentuje.
Bardziej mnie "zniesmaczyło" ,że ktoś wyrzucił moje synchro a ktos inny dodał to samo jako swoje...co chyba zrozumiałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zrozumiałe jak najbardziej i takie napisy po twoim zgłoszeniu byłyby wyrzucone. Nie tolerujemy podszywania się pod autorów czy też osoby robiące synchro w tym przypadku. Takie napisy są wywalane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 05:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę się wtrącić.
Widziałem te napisy na filmie, synchro jest CAŁE zwalone, tu +1sek, tam minus 2sek, na miejscu użytkownika wstydziłbym się przyznawać że ja robiłem to synchro, a już podpisywać się pod czymś takim to by mi ręka uschła.
Więc pisanie "śpicie" to duży przekręt, skoro samemu jest się tak beznadziejnie leniwym.
Zabrzmiało to mniej więcej tak :
"To ja jestem ten leń, co zrobił to synchro a nie ten drugi, ten drugi to tylko się podpisał że jest leniem"
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
screwdriver81



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba mamy inne poczucie czasu,bo razem z żona obejrzeliśmy z taka synchronizacja i nie było całościowo skopane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 22, 2013 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

screwdriver81 napisał:
to chyba mamy inne poczucie czasu,bo razem z żona obejrzeliśmy z taka synchronizacja i nie było całościowo skopane.

A nie przyszło Ci do głowy że możliwe jest że zrobiłeś synchro. do skopanej wersji filmu tzn. zepsutej czasowo?
Czasem tak się zdarza, to nie tylko moderatorzy wypowiadają opinię o skopanym synchro, ale są też zgłoszenia użytkowników, tak że teoria spisku zespołu Napi odpada. Smile
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group