Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Ręczne pobieranie alternatywnych napisów-proszę o pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonhart892



Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 20:12    Temat postu: Ręczne pobieranie alternatywnych napisów-proszę o pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!! Proszę o pomoc w ręcznym pobieraniu alternatywnych napisów,bo za cholere nie mogę ich pobrać.Chce pobrać napisy do filu Movie 43 mam wersję 12GB i automatycznie nie znajduje napisów do tej wersji klikjam "Zobacz dostępne napisy dla filmu "Movie 43" w katalogu NapiProjekt " wyświetla mi sie lista i wybieram interesujące mnie napisy i wyskakuje okienko"ten odnośnik wymaga otwarcia przez inną aplikację Wyślij do:"i nic nie mam na liście,wiec ręcznie wybieram napisy.exe i nic się nie dzieje - po prostu znika okienko.Mam najnowszą wersje napiprojekt.Prosze o odpowiedź.Dodam ,że do innych filmów dzieje sie tak samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 20:12    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeinstaluj program, jeśli to nie pomoże spróbuj z inną przeglądarką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group