Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

napisy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie. Jak starocie to tylko PEB. I linki na rapidzie. Czasami też Exsite lub Precyl. Choć najwięcej jest na tym pierwszym i najczęściej z niego korzystam. Ale widzisz tego programiku nie znałem a z tego co zauważyłem z opisów jest świetny. Wiesz ja mam na tyle dobrze, że mnie limity na rapidzie tam walą. Nie mam konta premium, ale mam zmienne IP. Resztę dopowiedz sobie sam Wink
Chociaż może przetestuję tego USDownloader`a żeby sprawdzić jak to się kula. Jeśli podobnie do Azureusa lub uTorrent to już wiem wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 17:17    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masz dobrze, bo u mojego providera zmienne IP nie wchodzi w grę. Każdy program do tego, nawet takie cuda jak sieć TOR nie działają. A USDownloader ma tę wspaniałą cechę, że wklejasz powiedzmy 2 tysiące linków i po prostu czekasz. Wygoda jak diabli. Tylko samemu trzeba go wrzucić do autostartu. I minusem jest to, że jak masz kilkaset linków w kolejce to potrafi się nawet pół godziny uruchamiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam poczciwą starą neo. Może jest najdroższa ale jak widać ma też swoje zalety. No i nie obcinają transferu, tak jak to robia inni dostawcy. A nawet parę razy coś im się na łączach porąbało i puścili mi 6 MB. Więc nie narzekam.
A co do USDownloader to jak każdy program ma swoje wady i zalety. Ale napewno jest to wygoda. No i w Twoim przypadku jak nie masz zmiennego IP to też dodatkowo go sobie chwalisz.
Ja Ci powiem tyle że jak masz łącze o mniejszej przepustowości to i tak nie ma sensu uruchamiać kilku programów ściągających naraz. Albo używasz przykładowo uTorrent albo np. USDownloader. Przecież transfer jest stały i rozkłada się na liczbę programów które masz powłączane. Więc i tak nie przyspieszysz nic. No ale jak masz 10 MB to możesz zapodać i to i to. Bo wtedy na oba styka transferu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uriel czy do tego USDownloadera czego dodatkowo instalować livebox reconnect pro? Nie wiem czy mi to potrzebne bo przecież i tak mam zmienne IP. No chyba że to jest tylko po to żeby nie czekać tej minuty na przeładowanie tylko robi to w krótszym czasie. A może sie mylę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten program ułatwia sprawę z tym, że wrzucasz mu linki na listę i zapominasz, że w ogóle on działa tylko czasami wchodzisz do folderu który mu wskażesz sprawdzić co ściągnęło i tyle. Jak coś to Ci podesle na maila jak chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. dzięki ale mam juz ten prgram ściągnięty i livebox reconnect pro też. Wszystko już wiem bo gadałem z tym gościem co się zajmuje w Polsce tym programem. Livebox reconnect pro potrzebny jest tylko dla tych którzy używaja bezprzewodowego modemu Livebox (jak sama nazwa programu wskazuje) Przy normalnym modemie kablowym ustawiasz tylko w USdownloader automatyczne rozłączenie i podłączenie po ściągnięciu każdego linku. No a reszta się kręci tak jak pisałeś. Narazie go jeszcze nie instalowałem ale już wiem bynajmniej o co kaman.

Ostatnio zmieniony przez smnowoczesna dnia Sro Sty 07, 2009 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam o tyle problem, ze przy stałym IP muszę odczekać 15 minut pomiędzy poszczególnymi plikami. A do Rapida nie ma patentów by się wbić Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba że wykupisz konto premium albo będziesz robił upy i zbierał punkty na konto premium. U mnie nie ma problemu bo jeśli bym chciał to moge zasysać z rapida bez przerwy. A w dzień nawet bez programu us downloader. Sam rozłączę i podłączę. No tyle, że musisz przy kompie w miarę siedzieć żeby to co parę minut robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w tym momencie Ci zazdroszczę. Próbowałem używać softu do przekierowań, bawić się z Proxy itd, ale to walka z wiatrakami. A niestety tylko tam mam niektóre tytuły. Chodzi o polską produkcję z lat 60-tych powiedzmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zdecydowanie masz rację. Niektóre tytuły tylko na rapidzie. Chociaż to nie tylko chodzi o polskie starocie. Mało znane albo popularne zagraniczne filmy też ludki tam wrzucają. Np. "Morderstwo w białym domu" (Murder at 1600) na torrentach nie ma. Spotkałem tylko na rapidshare. A film nie aż tak stary. Choć już też nie nowy. Ale ciekawy.
Żeby pokombinować z IP i przekierowaniami to trzeba już się na tym bardzo dobrze znać. Zwykły zjadacz tego nie zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz... Mam specyficzne łącze i tu raczej nic nie da się zrobić. Dwie anteny na dachu, routery, switch'e , kable do 3 mieszkań. Jednym słowem czarna magia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakbyś poszukał dobrego informatyka to nie wiem czy by sie nie udało. Szkoda że nie mam namiaru na tego kumpla w Niemczech. On się na takich klockach dość dobrze zna. No zresztą pisałem Ci że jest głównym programistą. Może by coś podpowiedział. Wiem że był teraz w Polsce na święta u rodziny, ale sie z nim nie widziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group