Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

napisy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asztelmach



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 15:06    Temat postu: napisy Odpowiedz z cytatem

tekst w filmie pojawia się dużo póżniej niż powinien Sad [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 15:06    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gdybys pogrzebal na forum to znalazlbys odpowiedz, ale co tam niech strace Smile
Odpal film w subedit player i tam znajdziesz zakladke napisy - pozniej przesun czas napisow. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuropatwa



Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 23:28    Temat postu: Re: napisy Odpowiedz z cytatem

asztelmach napisał:
tekst w filmie pojawia się dużo póżniej niż powinien Sad [/b]

Czyzby napi zle "dopasował"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Napi źle dopasował, tylko ktoś źle wstawił do Napi. Ale dla ciebie to już wyższa matematyka do zrozumienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dużo jest takich napisów i nie wszyscy to zgłaszają Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się ale to już odrębny temat. Żartownisiów nigdy nie brakowało, a i nie każdy ma ochotę na tak "wielki" wysiłek żeby to zgłaszać. Ja rozumiem, że nie zawsze od razu idzie sprawdzić czy napis idealnie pasuje. Zawsze mogą być jakieś rozbieżności w czasie czy poprzekręcane wyrazy. Po to są poprawki żeby to korygować. Ale jak ktoś wrzuca puste napisy albo zupełnie do czegoś innego po to żeby sobie tylko punkty nabijać, że niby to jaki nie wspaniały użytkownik albo robi to dla utrudniania życia innym to tylko świadczy o głupocie takich ludzi. Sami nic nie potrafią i cieszą sią jak dzieci, że zrobili na złość innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z smnowoczesna. Dzisiaj do "Boogeyman 3" ściągnąłem... czyjś katalog filmów. To już są kpiny w żywe oczy. Czy tego nikt nie sprawdza co jest w pliku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać że jednak filtry przepuszczają Laughing
Stary wystarczy że popatrzysz na ranking na stronie głównej. Jak zliczysz tę ilość dodanych napisów to Ci wyjdzie że napisów jest 3 razy więcej niż filmów które powstały. A później nie dziwota że ściągasz jakieś video listy.
Jak bym chciał to tez mogę dodać tyle napisów że wskocze na samą górę rankingu. I wiem jak to zrobić żeby program łyknął. Nie będę pisał bo nie bedę wylewał kawy na ławę żartownisiom i naciągaczom. Ja jestem poważny i kitu nie wlepiam. A jeszcze poprawiam całą masę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 02:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak zliczysz tę ilość dodanych napisów to Ci wyjdzie że napisów jest 3 razy więcej niż filmów które powstały

Tu się niezgodzę. Sam serial Simpsonowie ma już z 500 odcinków. Pomnóż to przez ilość różnych wydań (mam na myśli gorszej jakości, bez napisów końcowych) i jeśli jeszcze ktoś dodaje napisy po angielsku to wychodzi, że do samych Simpsonów może być kilka tysięcy napisów.
Każdy film ma masę wydań - poczynając od kamerówek z kin przez screenery aż na dvdripach kończąc i teraz jeszcze hd doszło. Jednopłytowe lub kilku wydania. Pamiętam jak swego czasu do Batmana wyszło tyle różnych wersji, że co 2 sprawdzany napis był do tego filmu Smile Już na pamięć kojarzyłem ostatnie wersy.

Poza tym problem jest gdzieś indziej - dziennie dochodzi około 300 napisów. A praktycznie nie ma komu ich sprawdzać, bo 99% tych którzy się deklarują do pomocy rezygnuje bardzo szybko. Sam przyznaje, że nie mam czasu a jak włącze program i zobaczę 2000 do sprawdzenia to bym musiał cały dzień siedzieć. Gdyby była grupa 20 osób która dziennie poświeci 5 minut wszystko szłoby sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach ja wiem Ozzy, że są seriale tasiemce. Ale sam dobrze wiesz jako Członek Zespołu ilu jest cwaniaków i żartownisiów, którzy chcą albo zrobić innym na złość albo wskoczyć na sam szczyt rankingu łatwym kosztem. No i jeszcze nie zapominajmy o tych którzy dodają, a w rankingu ich w ogóle nie ma. Też jest ich spora grupa. Ilu z nich uczciwych? Trudno powiedzieć. No a potem ściągasz jakieś videolisty, puste pliki albo tak jak ja miałem ostatnio - pół napisów po polsku, a pół po faszystowsku. Kto nie chce niech nie używa programu, ale niech nie szkodzi tym którzy go chcą z własnej woli używać. Ja też różnych rzeczy nie toleruje, ale nie ścigam z siekierą tych którym się one podobają.
A co do moderatorów napisów to oczywiście zgadzam się z Tobą. W 3 osoby nie jesteście tego w stanie przerobić na bieżąco i wychwycić paszkwili. Tak jak napisałeś. Parę ludzi więcej i wszystko idzie sprawnie. Ale większość chętnych ma słomiany zapał i ekstra pęd na początku. Ale po tygodniu zaczyna im sie to robić nudne. Nie ma ktoś czasu albo ochoty to niech nie zgłasza swojej kandydatury. Chyba jest się w stanie stwierdzić czy ma się dziennie na tyle czasu żeby te parę minut poświęcić na sprawdzenie. Proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste, dlatego swoją kandydaturę tu zgłosiłem. Jako użytkownik forum mam tutaj krótko zarejestrowany nick i jestem raczej biernym użytkownikiem(ściągam napisy, ale swoich nie dodaję), ale z programu korzystam bardzo długi czas. Że już nie wspomnę o doświadczeniu z komputerami (blisko ćwierć wieku). Ale nie do tego zmierzam - jak świat światem zawsze były osoby, które odbiegały od reszty ogółu. I niemożliwe jest uniknąć tego, by i na tym forum były normalne tylko osoby. Czarne owce zawsze będą się zdarzać i nic, ale to nic nie powstrzyma tego, by byli tu użytkownicy w 100% traktujących ten projekt poważnie.

A przy okazji - na statystykę także próbuję się wdrapać i chyba nastąpi to dzisiaj. Ale za pomocą zamieszczania dokładnych i rzetelnych linków do filmów, a nie kombinowaniem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
Czarne owce zawsze będą się zdarzać i nic, ale to nic nie powstrzyma tego, by byli tu użytkownicy w 100% traktujących ten projekt poważnie.


Masz świętą rację. Jest to rzecz nie do wyeliminowania. Ale walczyć z tym trzeba i tępić jak szarańczę na polu hehe Laughing Laughing

uriel75 napisał:
A przy okazji - na statystykę także próbuję się wdrapać i chyba nastąpi to dzisiaj. Ale za pomocą zamieszczania dokładnych i rzetelnych linków do filmów, a nie kombinowaniem....


No i o to chodzi. Służmy sobie pomoca i radą a nie szkodzeniem nawzajem. Co mi po linku, który odsyła mnie w kosmos, zamiast do opisu tego czego szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... aczkolwiek na początek zamieszczam linki głównie kinematografii polskiej z lat 1947-1969 hehehe. Wiesz... Skatalogować kilka tysięcy plików nie jest taką prostą sprawą i cholernie męczy....Ekhm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary to nieistotne z jakich lat masz filmy. Istotne jest to żeby link pasował i tyle. Masz film, do którego nikt linków nie wkleił przed Toba to dorzucasz i gitara. Może ktoś jutro, pojutrze ściągnie ten film i ma gotowy opis. Nie powiem sam czasem lubię popatrzeć na starocie. Nawet te czarnobiałe. Pamietasz seriale typu "Stawiam na Tolka Banana" czy "Wakacje z duchami", "Do przerwy 0:1" albo "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa"? To opowiadania z mojej młodości i na tym się wychowałem. I mimo, że dzis jestem "starym koniem" miło mi się na nie patrzy i lubie je oglądać. Dlatego wstawianie linków nawet do staroci też ma moim zdaniem sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dokładnie takie tytuły właśnie ściągam, wypalam i opisuję. Na zachodnie (czytaj: USA) produkcje kiedyś przyjdzie czas w wolnych chwilach. Czasy młodości? Hmmm... Witaj w klubie Wink
P.S. Niestety te stare tytuły to tylko PEB i Rapid Share przez USDownloader Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group