Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Po3ączenie napisów z filmem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia49



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:29    Temat postu: Po3ączenie napisów z filmem Odpowiedz z cytatem

Uda3o mi sie znale?a napisy wyszukiwaniem alternatywnym.Mam je w "Notatniku".Co zrobia, ?eby by3y pod odtwarzanym filmem i zsynchronizowane z nim.Film jest na pliku .Uruchamiam go przez VLC media player lub Windows Media Player.Prosze o odpowied? w miare przystepną. Jestem nowicjuszem Confused Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:29    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
mirek188



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 13:45    Temat postu: Re: Po3ączenie napisów z filmem Odpowiedz z cytatem

[quote="basia49"]Uda3o mi sie znale?a napisy wyszukiwaniem alternatywnym.Mam je w "Notatniku".Co zrobia, ?eby by3y pod odtwarzanym filmem i zsynchronizowane z nim.Film jest na pliku .Uruchamiam go przez VLC media player lub Windows Media Player.Prosze o odpowied? w miare przystepną. Jestem nowicjuszem Confused Confused[/quote] U-YJ TEGO ed2k://|file|AVI_ReComp_1.3.0_Setup.exe|7790835|B6188856F49F475927D2F6B5D7F80577|h=IZDU36674UKIRXLNUORGHTLD5RR4YXI6|/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mjr.orzech



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kety-Leeds Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpal z all playera Very Happy powinno isc
_________________
Galaxywars
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeterN



Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie zainstaluj konkretny odtwarzacz, polecam SubEdit-Player i masz po kłopocie. A co do napisów to daj im nazwę tak jak film, niestety nie wiem jakiego formatu napisy ztargałeś ale zapisz rozszerzenie .txt i na pewno odpalisz film z napisami.
_________________
Film to moja pasja...po kobietach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
menes00



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 15:21    Temat postu: Dzieki Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pobrałem program jest super. Od 2 tygodnu szukalem napisow do "Skrzypka na dachu", kilka sekund i mam . Dzieki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mat72



Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 22

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 01:18    Temat postu: Re: Po3ączenie napisów z filmem Odpowiedz z cytatem

basia49 napisał:
Uda3o mi sie znale?a napisy wyszukiwaniem alternatywnym.Mam je w "Notatniku".Co zrobia, ?eby by3y pod odtwarzanym filmem i zsynchronizowane z nim.Film jest na pliku .Uruchamiam go przez VLC media player lub Windows Media Player.Prosze o odpowied? w miare przystepną. Jestem nowicjuszem Confused Confused


najprościej
Pobierz allpayer kliknij w otwórz napisy i gotowe
Co do synchronizacji
Pobierz Subtitle Workshop jest bardzo prosty i do synchronizacji doskonały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group