Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Wspomogłem Was

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rorbeck200748



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:32    Temat postu: Wspomogłem Was Odpowiedz z cytatem

Wspomogłem Was kwotą 20 zł bo na tyle mnie aktualnie stać gdyż jestem emerytem. W październiku lub listopadzie może mi się uda coś zaoszczędzić to znów Was wesprzę.
Ściągałem wiele razy napisy od Was i dziękuję za taką możliwość. Zdarzało mi się przekazać do Waszej bazy nowe napisy ale jak nie mam nowych to nie jestem w stanie nic przekazać. Nie chcę marudzić bo jestem z Was zadowolony ale wkurza mnie to że jestem upominany abym przekazał nowe napisy bo upłynęło 41 dni a ja nic nie przekazałem.
Mam propozycję zróbcie tak że po wpłaceniu jakieś kwoty będę miał przyznane punkty za które to będę mógł ściągać bez marudzenia nowe napisy. Po drugie zróbcie tak żeby można było do Was przekazywać pieniądze SMSem bo to jest najłatwiejszy sposób przekazania pieniędzy a tym samym pomoc o którą prosicie robią tak niektórzy co udostępniają ściąganie torrentów ze swoich stron.
Kłaniam się
rorbeck200748
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:32    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosę się tylko do kwestii smsów. I nie jest to stanowisko admina tylko moja obserwacja.
A z tego co zauwazylem to nie oplaca się robic czegos takiego przez sms, bo lwią częśc pieniedzy zabiera operator. Nie chce w tej chwili rzucac liczbami, ale jest to grubo ponad 50%. Z tego co pamietam na jakimś forum gdzie chcieli zorganizowac w ten sposob zbiore to sms za 9zl dawał tyklko 2 zł zysku a reszta przepadała na operatora i inne.
Niby jest to najlatwiejsza forma wysłania kasy, ale niestety nieopłacalna w naszym pięknym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rorbeck200748



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:41    Temat postu: A co z punktami które proponowałem ? Odpowiedz z cytatem

A co z propozycją wpłat na Wasze konto kwot za które otrzymuje się punkty które bez zobowiązań pozwalają ściągać napisy ?
Ja rozumię że chcecie działać bezinteresownie ale sami przyznajecie prosząc o wsparcie że szlachetna bezinteresowność w praktyce jest niemożliwa. Może być jak dotychczas że za wysłanie do Waszej bazy nowych napisów ma się spokojną głowę że nikt mnie nie będzie upominał i będą za to dodatkowe punkty ale dodatkowo to co ja proponuję.
Ukłony
rorbeck200748
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma takiej propozycji, coś pomieszałeś. Jest tylko prośba o wsparcie projektu i nie ma ona nic wspólnego ze ściąganiem napisów. Tak jak punkty możesz dostać tylko za aktywność w dodawaniu napisów i poprawek. Każdy użytkownik, czy to zalogowany czy nie, czy to wspierający Napiprojekt czy nie ma dostęp do napisów, nikt tu nikogo nie upomina do wpłaty, są one dobrowolne.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group