Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

dodawanie napisów przy formacie mkv

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wikktor



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:20    Temat postu: dodawanie napisów przy formacie mkv Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę z tego programu i cieszę się że obsługuje on mój ulubiony format, ale denerwuje mnie w nim jedno niedociągnięcie:

Przy pobraniu napisów dla formatu mkv zastępuje on wszystkie inne wersje napisów. A czasami lubię mieć możliwość włączenia angielskich(które wcześniej znajdowały się w filmie).

Program nie mógłby dodawać nowych napisów, albo zastępować tylko jedną wersję angielskich? (przy anime mam przeważnie do wyboru kilka wersji angielskich napisów)

Przepraszam za nieco chaotyczną wypowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:20    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ściągam dużo napisów do mkv i to nie jest tak, ze program zastepuje napisy. Wyglada to tak, że napisy ktore juz miales do swojej nazwy na koncu dostaja dopis STARY ale masz mozliwosc wyboru podczas ogladania, bo nie są przeciez kasowane. Ja po prostu zmieniam jedną literke w starym napisie aby był inny niż nazwa filmu i wtedy po problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikktor



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ozzy69 napisał:
Też ściągam dużo napisów do mkv i to nie jest tak, ze program zastepuje napisy. Wyglada to tak, że napisy ktore juz miales do swojej nazwy na koncu dostaja dopis STARY

Chodziło mi o napisy zintegrowane z filmem, o takie:



I odniosłem wrażenie że napiproject ingeruje w film bo wybór w tym menu "bez napisów" powodował że nie ma polskich napisów, a zrobienie filmu "tylko do odczytu" powodowało niepoprawne działanie napiprojekta.
Okazało się to nieprawdą( bo po zmianie nazwy pliku z napisami wszystko wraca do normy ).

Dzięki za pomoc Smile

Ale genialnie by było jakby program dorzucał napisy do tego menu. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group