Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

B3ad z datą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marianek
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 11:02    Temat postu: B3ad z datą Odpowiedz z cytatem

Program dzia3a3 świetnie do czasu kiedy nie zaczelo wyskakiwac mi podczas pobierania napisów "10/3/2006 nie jest poprawna datą" wyglada to tak http://img183.imageshack.us/img183/2776/bladub6.jpg firewall nie blokuje, próbowalem odznaczaa: Lacz w trybie passiv ale to nic nie daje. jakas rada ?
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 11:02    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Luger
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W katalogu w którym masz zainstalowany program napiprojekt jest plik napi-projekt.ini musisz zedytowaa wpis w tym pliku z formatu daty, który jest nieakceptowalny przez aplikacje na zjadliwy Smile

u mnie by3o na początku

add3=8/10/2006

zmieni3em na

add3=2006/10/08

i śmiga a? mi3o.
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w najnowszej wersji (1.0.4.0 - ukaze sie juz niedlugo) problem z data zostal rozwiazany.


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group