Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Co trzeba robić, żeby móc tworzyć napisy dla NapiProjektu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janul



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 20:13    Temat postu: Co trzeba robić, żeby móc tworzyć napisy dla NapiProjektu? Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie, wiem, że nabór na moderatorów już się skończył, jednak bardzo bym chciał uczestniczyć w projekcie NAPI. Sad
Znam dobrze angielski, teraz uczę się włoskiego, filmy, kinematografia to moja ogromna pasja. Mam sporo czasu, jestem sumienny, rzetelny, oczytany, z ortografią nie mam żadnych kłopotów. Język polski to moja pasja. Czasem pisuję recenzje do Filmwebu...Nie jestem "w gorącej wodzie kąpany", tylko chciałbym po prostu kiedyś mieć możliwość działać w waszym przedsięwzięciu.
Wink

Zatem pozdrawiam Was wszystkich(mówiąc szczerze, to zarejestrowałem się tutaj przede wszystkim z tego powodu Wink . Od kilku lat robię korekcję napisów z poziomu Notatnika dla moich przyjaciół kinomanów i kinomaniaków(a przede wszystkim dla siebie Twisted Evil )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 20:13    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ashitaka



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 105

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Northampton, UK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za zainteresowanie, projekt w obecnym ksztalcie niestety nie daje mozliwosci dodawania napisow jezeli nie posiadamy kopii filmu do ktorego dodajemy te napisy.

Jednak wkrotce powstanie skrypt ktory tworzyl bedzie liste najbardziej poszukiwanych napisow... a wtedy... do dziela Smile Skrypt ten niestety wiaze sie ze zmiana protokolu napiprojekt, o jest troche duzym przedsiewzieciem... ale damy rade Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janul - poslalem Ci prywatna wiadomosc, mysle ze da sie cos zrobic w sprawie moderatora Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janul



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
Janul - poslalem Ci prywatna wiadomosc, mysle ze da sie cos zrobic w sprawie moderatora Smile


wielkie dzieki Very Happy . Nie spodziewałem się, ze odpowiecie tak szybko. Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tonymontana3



Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i kiedy będzie ta statystyka poszukiwanych napisów? Również chciałbym dla was pisać, nawet nieoficjalnie. mam na koncie kilka przetłumaczonych filmów i dysponuje wolnym czasem. Po za tym chciałbym w jakiś sposób wesprzeć waszą stronę. było by mi miło, gdybyście byli zainteresowani. Będę wdzięczny jeżeli odpowiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janul



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten skrypt tworzący baze najbardziej poszukiwanych napisów juz powstał? Proszę o kontakt TUTAJ NA FORUM. Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group