Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Brak polskich znaków - krok po kroku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
khaleb



Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 22:31    Temat postu: Brak polskich znaków - krok po kroku Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Ściągam napisy i oczywiście krzaczki zamiast polskich znaków po ich otwarciu w notatniku.
Przekopałem forum oraz inne treści na internecie - próbowałem poniższych rzeczy.
Program Napiprojekt:
Zmiana kodowania na wszystkie możliwe ANSI, ASCI, UTF itd. (są zmiany, ale nic nie pomaga na problem). Do tego te same zmiany przy formacie srt oraz txt.
Ustawienia Windows:
Zmieniałem ustawienia regionalne, uruchamiałem ponownie komputer a także przy kolejnych próbach reinstalowałem Napiprojekt.
Rejestr:
Stworzyłem template dla nowych plików .txt, tak aby były zapisywane w formacie UTF-8, oraz ręcznie zmieniłem default kodowanie z 1252 na 1250 dla txt. Następnie reinstalacja programu i znowu próba różnych formatów. Problem nadal jest i skończyły mi się pomysły..

Czy znajdzie się tu ktoś na tyle ambitny cierpliwy i zawzięty, aby mi pomóc rozwiązać ten problem i może stworzyć jakiś poradnik krok po kroku do tego ciągle żywego problemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 22:31    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group