Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Resident Evil 2 - Apocalypse[DivX-ITA]

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buks



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 15:55    Temat postu: Resident Evil 2 - Apocalypse[DivX-ITA] Odpowiedz z cytatem

Poszukuję napisów do filmu Resident Evil 2 z dubbingiem włoskim i niestety napi-projekt nic nie znalazł. Na różnych stronach również nie zauważyłam niczego, co by pasowało. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 15:55    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
doigger11
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Exclamation

Ostatnio zmieniony przez doigger11 dnia Czw Lip 03, 2008 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Doigger11
Nie tylko ona natchneła sie na taka wersje z dubbingiem wloskim, ostatnimi czasy na trackerach torrentowych jest dostępna taka wersja (i nie wszędzie jest zaznaczone ze jest dubbing wloski). wiem , bo sama taką sciągnełam i mimo ze nie znam wloskiego, obejrzałam bo akurat za wiele w tym filmie nie mowia. A wersja z lektorem PL pewnie gdzies jest (ale najczescie jest to format pliku . rmvb)


A co do napisów to jak dobrze pamietam pobralam po prostu z napi i mi pasowało bardzo dobrze.


Ostatnio zmieniony przez Flisio dnia Pon Maj 05, 2008 21:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buks



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolei.
Z lektorem polskim to mam jedynkę i na tym moje szczęście do lektorów się kończy (;
Fakt, było zaznaczone, że dubbing włoski, komentarze do pliku były również po włosku. Jednak jestem absolutną fanką tegoż języka, kocham go i wielbię, dlatego postanowiłam z premedytacją ściągnąć tę wersję, potem napisy, a przy okazji nauczyć się nowych słówek (; Plan nie wypalił przy punkcie numer dwa, mianowicie przy napisach.
Flisio, uwierz, napiprojekt nic nie znalazł. Gdyby było inaczej, nie zawracałabym wam głowy (:
Prawdopodobnie tę samą włoską wersję oglądałam u kuzyna w lutym tego roku, miał idealne napisy. Dlatego wydawało mi się, że łatwo je znaleźć, a napi to już całkiem sobie z nimi poradzi. A tu taki psikus. (Napisów od kuzyna nie dostanę, nie ma internetu od hoho -.-)
To chyba tyle, dzięki za zainteresowanie (:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oke, wrzucam Ci napisy, jakie ja miałam do filmu (może będą pasowały)

http://tnij.org/a5lh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doigger11
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Exclamation

Ostatnio zmieniony przez doigger11 dnia Czw Lip 03, 2008 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
buks



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za zainteresowanie (:

Flisio, zaraz sprawdzę, czy pasują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group