Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Awake.DVDRip.XviD-DiAMOND

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RingUS



Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 11:38    Temat postu: Awake.DVDRip.XviD-DiAMOND Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuję napisów do tego filmu - Awake. Wersja: Awake.DVDRip.XviD-DiAMOND [1cd]
Szukałem chyba wszędzie, przynajmniej na stronach, które ja znam. Ale jeśli jakimś cudem ktoś by miał, to bardzo proszę o link.
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 11:38    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
szumix70



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dziś ściągnąłem napisy do tej wersji i co?Kompletnie nie pasują,chyba sobie jeszcze trochę poczekamy,bo z tego co wiem są w tłumaczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie, film jest juz tlumaczony wiec troche cierpliwosci nie zaszkodzi..a napisy sie pojawia niedlugo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vegakyudan



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiadomo moze cos o ver Awake.Anestesia.Cosciente.2007.iTALiAN.MD.DVDRip.XviD-SiLENT jest po włosku pewnie dlatego jeszcze nie ma . Ale jeśli np. nie ma zamiaru robic napisów do tej ver to prosze o linka do tej ver filmu do korej robi napisy;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group