Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

The Pretender, Sliders, Witchblade

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 20:20    Temat postu: The Pretender, Sliders, Witchblade Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Poszukuję polskich napisów do ostatnich sezonów The Pretender (Kameleon), Witchblade (Piętno Mocy) oraz Sliders. Jeżeli ma ktoś nieudostępnione, grzecznie poproszę. W razie co - kontakt na PW.
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 20:20    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
janold46



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 11:52    Temat postu: napisy do sliders Odpowiedz z cytatem

http://www.sliders.tcz.pl/napisy.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 03:38    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Napisy The Pretender (Kameleon):

sezon 1

sezon 2

sezon 3 A

sezon 3 B

sezon 3 C

sezon 4 A

sezon 4 B
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Takie to ja też mam - po pierwsze są w 24 FPS, mimo korekty zdarza się że trzeba jeszcze przesunąć o parę sekund, po drugie są to napisy mechanicznie( za pomocą ET ) tłumaczone - od bólu skorzystać można, ale tylko z musu , może zna ktoś na tyle j. angielski że podejmie się ich przetłumaczenia? ( mam orginalne nie tłumaczone - sezon 3 i 4) do sezonu 3-go można odszukać napisy do odc. 1-8,10,14-15,19 i te są w porządku Sad
Powrót do góry
Pirxeus



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:38    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Masz po angielsku do 4 sezonu ? Wyślij mi na e-maila podam Tobie na PW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group