Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

800 Filmów Z Napisami.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 20:06    Temat postu: 800 Filmów Z Napisami. Odpowiedz z cytatem

jestem w posiadaniu około 800 filmów z napisami.Niektóre z nich to unikaty takie jak Betty Blue 37'2 Le Matin itp.Większość filmów jest z przełomu lat 80,90 więc jeśli ktoś ma jakąs pozycję z tego okresu do,której napisy są ciężko dostępne to proszę o kontakt PM,GG lub mail to wrzucę je do bazy.Dlatego pisze ten wątek ponieważ jest to kolekcja filmów na CD oraz DVD a nie mam za bardzo czasu aby każdy film po koleii zgrywać do DIVX i sprawdzać czy napisy są w bazie.Dlatego mogę poszczególne napisy wrzucać na prośby użytkowników.Jeżeli chodzi o posty na forum to oczywiście również je śledzę i staram się jakoś pomóc ale niestety również nie jestem w stanie śledzić wszystkich wątków.
Tak więc według mnie najlepszym wyjściem będzie rozpoczęcie wątku na forum i kontakt ze mną.
Mam nadzieję,że Admin nie ma nic przeciwko a jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to proszę napisać to na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 20:06    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm mysle ze jest to dobry pomysl, byc moze akurat bedziesz mial napisy ktorych ktos potrzebuje, wiec przysluzysz sie spoleczenstwu Smile
z tego co wiem to film moze byc na CD zeby dodac go do bazy, ale DVD to juz chyba nie. Mysle ze Adminom rowniez spodoba sie pomysl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Icebox33



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 05:06    Temat postu: sprawa napisow Odpowiedz z cytatem

a masz napisy do facetów w butach? wersja 1CD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 19:22    Temat postu: Re: sprawa napisow Odpowiedz z cytatem

Icebox33 napisał:
a masz napisy do facetów w butach? wersja 1CD

Niestety nie posiadam.Nie spotkałem się nigdy z napisami do tego filmu aczkolwiek poradzić Ci moge żebyś poszukał tego filmu z lektorem bo jeśli dobrze pamiętam to spotkałem się kiedyś z wersją z lektorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kamil0607



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz może napisy do "Tańcząc w ciemnościach" z Bjork, bo te z napiprojekt wogóle nie pasują...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat do tego mam pare wersji więc tylko napisz jaka masz wersje to Ci wrzucę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
broka11



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukuje napisów do HIDEOUS z 1997r. i DEAD ALIEN z 1981r.Wiecie może gdzie moge te napisy znależć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

broka11 napisał:
poszukuje napisów do HIDEOUS z 1997r. i DEAD ALIEN z 1981r.Wiecie może gdzie moge te napisy znależć

Jeżeli chodzi o pierwszy film to niestety nie a jeżeli chodzi o drugi to masz na myśli The Alien Dead z 1980??
Nie jestem pewien czy myślimy o tym samym filmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 05:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil0607 napisał:
A masz może napisy do "Tańcząc w ciemnościach" z Bjork, bo te z napiprojekt wogóle nie pasują...

http://napisy24.pl/search.php?str=Dancer+In+The+Dark
Jeśli Ci nie podejdą żadne to podaj dokłądną wersję to Ci dopasuję,któreś ze swoich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniales ze na napisy24.pl trzeba miec konto zeby pobrac napisy Razz a nie sadze zeby kazdy nalzel do rodziny i posiadal konto..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flisio napisał:
Zapomniales ze na napisy24.pl trzeba miec konto zeby pobrac napisy Razz a nie sadze zeby kazdy nalzel do rodziny i posiadal konto..

Faktycznie,aczkolwiek rejestracja jest bezpłatna i przebiega w ciagu kilku miniut i z tego co sie orientuję to nie jest dostępna dla ograniczonego grona użytkowników.A skoro "kamil0607" nie podał mi wersji,do której poszukuje napisów więc to jest pewna alternatywa,która wymaga poświęcenia kilku minut na rejestracje a nie kilkugodzinne ripowanie wszystkich wersji tego filmu (bo jak zaznaczyłem w tym temacie żeby wrzucić napisy do bazy muszę zripować film a kiedy nie mam podanej wersji to musiałbym ripować wszystkie,które mam a są to chyba trzy wersje) z mojej strony.
Tak więc skoro nie podano mi konkretnej wersji,starałem się znależć jakieś inne rozwiązanie.
Ale żeby nie było dorzucam paczkę z napisami:
http://www.filefactory.com/file/6d181f/
Wszystkie wersje pobrane z napisy24 (baza napisy.org). Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm no ze darmowa jest to napewno, ale czy kazdy moze miec tam konto to nie jestem pewna..no ale klocic sie nie bede bo to nie ma znaczenia..
pamietaj ze ludzie czesto sa leniwi i nawet im sie rejestrowac nie chce itd, wiec latwiej bedzie jezeli zapytasz sie np o wersje (jezeli ktos Ci jej nie napisal) i wtedy wrzucisz napisy ktorych ona osoba potrzebuje jesli je znajdziesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flisio napisał:
hmmm no ze darmowa jest to napewno, ale czy kazdy moze miec tam konto to nie jestem pewna..no ale klocic sie nie bede bo to nie ma znaczenia..
pamietaj ze ludzie czesto sa leniwi i nawet im sie rejestrowac nie chce itd, wiec latwiej bedzie jezeli zapytasz sie np o wersje (jezeli ktos Ci jej nie napisal) i wtedy wrzucisz napisy ktorych ona osoba potrzebuje jesli je znajdziesz Smile

Tak więc dla uściślenia informacji rejestracja w serwisie napisy24 jest bezpłatna i jest dostępna dla każdego chętnego (nie jak w przypadku kinomanii,gdzie rejestracji użytkownika może dokonać jedynie admonistrator).
A w tym przypadku nasza dysputa na ten temat była zbędna ponieważ jak zapewne zauważyłaś użytkownik poprosił o napisy,ja zapytałem o wersję,do której napisy są poszukiwane a w momencie kiedy użytkownik nie napisał do jakiej konkretnie wersji napisy potrzebuje [z przyczyn bliżej nam nie określonych (brak doświadczenia,brak czasu na śledzenie wątku itd.)] ja postanowiłem na wszelki wypadek znaleźć pewnego rodzaju alternatywę.
A jężeli chodzi o uploady typu RS czy MU to nie każdy posiada konto premium czy też łącze z dynamicznym adresem IP,które umożliwia ominięcie limitów na uploadach i czasem bywa to kłopotliwe.
Tak więc dla zakończenia tego sporu napisy wrzucać będę na upload FF (FileFactory),który tych limitów nie posiada.
Aczkolwiek jest w tym jeden mały problem: napisy pobierane z serwisu napisu24,czy też tzw. bazy napisy.org w nazwie pliku nie zawierają informacji na temat wersji a jest jedynie nr.ID jeśli się nie mylę co w przypadku braku znajomości wersji filmu może utrudnić dopasowanie napisów do danej wersji co implikuje sprawdzanie kilku wersji napisów (w obecnym przypadku 10 paczek z napisami),co może być trudniejsze niż prosta rejestracja na forum.
Wnioskując z naszej polemiki nie uważam podania adresu strony za zbędne a w przypadku kiedy użytkownik nie będzie znał wersji dodanie paczki z napisami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra gadalam z "szefem" n24.pl i sie oficjalnie dowiedzialam ze nie kazdy dostaje tam konto niestety..takze dla niektorych ktorzy tego konta nie maja moze byc utrudnione pobranie napisow Neutral

ja stosuje taka zasade : jezli ktos nie odpisze jaka wersje potrzebuje (jezli go zapytalam i nie podal) to po prostu nie szukam mu napisow, bo widocznie to strata czasu i napisy nie sa mu strasznie potrzebne skoro nie sledzi watku ktory np sam napisal.

okej napisy wrzucaj na FF - taka opcja moze byc , to nie ma znaczenia gdzie..
a w bazie n24.pl - czesc tlumaczen zawiera nazwe wersji, ale fakt nie wszystkie, wiec adres do strony mozesz podawac - moze ktos ma konto (to sobie zassysnie napisy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chamelleon
VIP



Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 108

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flisio napisał:
Dobra gadalam z "szefem" n24.pl i sie oficjalnie dowiedzialam ze nie kazdy dostaje tam konto niestety..takze dla niektorych ktorzy tego konta nie maja moze byc utrudnione pobranie napisow Neutral

ja stosuje taka zasade : jezli ktos nie odpisze jaka wersje potrzebuje (jezli go zapytalam i nie podal) to po prostu nie szukam mu napisow, bo widocznie to strata czasu i napisy nie sa mu strasznie potrzebne skoro nie sledzi watku ktory np sam napisal.

okej napisy wrzucaj na FF - taka opcja moze byc , to nie ma znaczenia gdzie..
a w bazie n24.pl - czesc tlumaczen zawiera nazwe wersji, ale fakt nie wszystkie, wiec adres do strony mozesz podawac - moze ktos ma konto (to sobie zassysnie napisy)

W takim razie nie kłucę się skoro tak jest.Ja w pare minut się zarejestrowałem na napisy24 i myślałem,że dowolny użytkownik nie ma z tym problemu.
Tak wiec wszystko jasne i nie ma więcej o czym dyskutować bo to do niczego więcej nas nie zaprowadzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Poszukuję napisów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group