Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Czy działa komuś napiprojekt ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rogaliczek16



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 12:09    Temat postu: Czy działa komuś napiprojekt ?? Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś dalej ma problemy z NP ponieważ w dalszym ciągu otrzymuje komunikat "nieznany błąd" i niestety nie moge pobrać zadnych napisów. Jestem pewny że wina nie lezy po mojej stronie ponieważ sam jestem administratorem sieci osiedlowej,a jesli chodzi o komputer to jest postawiony na nim "świeży" system bez żadnych firewalli i antywirusów. Proszę o odpowiedzi. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 12:09    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Zaraki Kenpachi
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak mam. Zazwyczaj pojawia się <nieznany> ale rqaz pojawił się komunikat <server>, czy cos takiego. Wina serwera. Strange...
Powrót do góry
ztolek
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkada, że administrator nie napisze : awaraia, sorry lub po prostu pocałujcie nas w d..pę
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wina leży po stronie admina z napi .I masz racje zero informacji czysta amatorka, no chyba ze sie siedzi w kiciu ale to juz inna para kaloszy...Pozdro dla wszystkich cierpliwych Twisted Evil
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie troche kultury...

caly czas trwaja prace nad nowa wersja dzialajaca stabilnie, oparta o nowy protokol...

http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=2228
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group