Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nie znajduje napisów po obróbce pliku avi Nandub'em...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszek_b22



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 08:29    Temat postu: Nie znajduje napisów po obróbce pliku avi Nandub'em... Odpowiedz z cytatem

Witam - mam taki problem - wynika z niewiedzy, myślę, że jest to dość proste, ale jakoś nie mogę znaleźć na to odpowiedzi (wiem, wiem, google się nie popsuły Smile )

Program jest świetny!!! Znajduje prawidłowe napisy nawet jeśli film ma nazwę pliku abcx111.avi , czyli logiczne dla mnie jest, że na 100% nazwa filmu jest zaszyta (zakodowana) na stałe w środku pliku typu avi.

Robiłem to tak: plik filmu o nazwie "Gattaca - Szok przyszłości.avi" skopiowałem (ctrl-c , ctrl-v) na siebie to powstał plik
"Kopia Gattaca - Szok przyszłości.avi" i jeżeli zmieniłem tę nazwę na "abcx111.avi" to znajdowane były do tego pliku prawidłowe napisy!!!!

Super - ale.......

Jeżeli plik filmu o tytule "Gattaca - Szok przyszłości" - otworzyłem programem do edycji (Nandub lub VirtualDubMod) i NIC nie zrobiłem a TYLKO kazałem otwarty plik zapisać na nową nazwę "Gattaca - Szok przyszłości bumbum.avi" to już program do tego pliku nie potrafił znaleźć napisów. Chyba trzeba w programie do edycji włączyć jakąś opcję - tylko nie wiem jak to się nazywa i gdzie to zrobić. Ktoś pomoże....

Leszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 08:29    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group