Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy do Wonder Woman 1984

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 18:29    Temat postu: Napisy do Wonder Woman 1984 Odpowiedz z cytatem

Witam. Chodzi o napisy do wersji:
2.880 GB
23.976 fps
02:31.06 h

Część napisów jest żywcem wyjęta z translatora typu zamiast "stop" czy "zatrzymaj się" jest "zamrażać" albo zwroty do kobiet są w formie męskiej lol. Jest tego więcej.
Zgłaszam tutaj bo jestem mobilny i głównie oglądam na smartfonie. Mimo propozycji zmiany by dodać opcję zgłaszania napisów w napidroid i szczerej chęci ich zgłaszania jeśli jest okazja moja prośba pozostała głucha od bardzo dawna.
Nie patrzyłem na napisy do innych wersji tego filmu ale skoro są od tej samej osoby to pewnie wszystkie nadają się do kosza. Dłużej niż 20 min nie da się oglądać. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 18:29    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś w ogóle jeszcze tu zagląda z adminów? Bump
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group