Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna

FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Czy wszywka alkoholowa działa? Pytanie na forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
apila

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 22:53    Temat postu: Czy wszywka alkoholowa działa? Pytanie na forum Odpowiedz z cytatem

No właśnie, pytanie z innej beczki. Jakiś czas temu musiałem zaprowadzić bliską osobę na terapię uzależnień, bo już nie dawała sobie rady. Po kilku wizytach psychoterapeuta zapytał czy nie chcemy wesprzeć leczenie choroby alkoholowej leczeniem farmakologicznym, czyli tak zwaną wszywką alkoholową Esperal. Słyszałem już wcześniej o tym zabiegu, ale nie sądziłem, że może być skuteczny.

Lekarz polecił nam gabinet przy wjeździe do Wrocławia - Alkomedica - https://www.alkomedica.pl Zgłosiliśmy się tam, gabinet nowy, ale lekarze mają duże doświadczenie. Do tej pory nie wiem, jak dokładnie działa ten lek, bo dużo różnych opinii czytałem, ale jedno mogę powiedzieć na pewno - żona czuje się znacznie lepiej, jakoś sama siebie przekonuje w skuteczności terapii i widzę postęp. Psychoterapię oczywiście kontynuujemy, ale wszywkę alkoholową polecam.

Szybki, bezbolesny zabieg, za który zapłaciliśmy coś około 600 zł, a działa przez cały rok.
Moja rada - nie zastanawiajcie się czy to działa, jak to działa, czy to pomoże czy nie za bardzo. Bo czas idzie, a osoba z problemem alkoholowym potrzebuje pomocy. Warto próbować wszystkich dostępnych sposobów! Jeżeli ktoś jest z Wrocławia lub okolic polecam ten gabinet. Super obsługa i ceny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu

Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 22:53    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: