Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nie znajduje plików lub napisów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> NapiDroid
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 21:05    Temat postu: Nie znajduje plików lub napisów Odpowiedz z cytatem

Hej, to znowu ja. Jak w temacie. Przykład: napisy do filmu John Carter
2.52 GB
2h12m
MP4
Ilość fps się zgadza więc czemu nie znajduje napisów skoro są w bazie? Wspomniałem w innym temacie, że przy kilka plikach zdarzyło się, ze ich nawet nie widział mimo, że były tego samego formatu co inne pliki w tym samym folderze i te już widział.

Mam prośbę do twórcy appki. Albo ja wspiera przynajmniej raz na jakis czas wydając jakiegoś fixa lub update albo miejscie na tyle honoru by ją usunąć z google play. Nie wiem czy ktoś z was się interesował ale ogolnie ludzie mają ją za gniota. Jeszcze wcześniej pisałem, że fajnie byłoby nieco rozwinąć appke bo nie ma paru prostych funkcji i jawnie każdy miał to gdzieś.

PS. Pewna grupa tłumaczy wprost kiedyś napisała, ze to śmietnik. Mimo, że robicie to głównie lub z reguły za darmo to brak wsparcia świadczy tylko o właścicielach witryny/appki. Poznaliscie opinię wielu ludzi. Wasza broszka co z tym zrobicie ale pewnie nic skoro przez dluuuuuugi czas prawie nic się nie zmieniło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 21:05    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za opinię. Przesłałem link do tego tematu adminowi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> NapiDroid Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group