Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problem z poskimi znakami w napisach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkadeusz91



Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 01:10    Temat postu: Problem z poskimi znakami w napisach Odpowiedz z cytatem

Witam,

Na wstępie chciałm zaznaczyć że przeglądałem inne tematy związane z tym zagadnieniem i żaden niestety nie rozwiązuje mojego problemu. Otóż napisy pobrane przez PPM -> "Znajdź i dopasuj napisy" działają prawidłowo z polskimi znakami. Problem pojawia się kiedy dopasowane napisy są nieprawidłowe i muszę pobrać inne ze strony. Wtedy to zamiast polskich znaków wyświetlają się krzaczki. Coby nikt nie próbował mi podrzucać pomysłów z innych tematów:

-Napisy wyświetlają się prawidłowo w notatniku
-Wszelkie możliwe ustawienia systemowe włącznie z ustawieniem języka programów nieobsługujących unicode są ustawione na język polski
-Zarówno Media Player Classic jak i VLC mają ten sam problem.
-Próbowałem pobierać napisy w każdym możliwym typie kodowania
-Ustawienia kodowania w VLC próbowałem ustawiać na ANSI, UTF-8, Windows-1250, ASCII

Niestety żadne z ustawień nie przynosi pożądanego efektu. Jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 01:10    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group