Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

znikajace tłumaczenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rys1153



Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 15

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 12:05    Temat postu: znikajace tłumaczenia Odpowiedz z cytatem

jak to sie dzieje że tłumaczenie do filmu ;Mortal Engines było i sie zmyło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 12:05    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
gruzin1



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź jest bardzo prosta - od jakiegoś czasu moderatorzy na NP wolą usunąć tłumaczenie, bo brakuje trzech przecinków albo spacja jest nie w tym miejscu albo O ZGROZO na 1000-1500 linijek tekstu są ze dwa przeoczone błędy ort...niż zostawić takie napisy do czasu pojawienia się lepszej wersji.

Najwyraźniej niektórzy z moderatorów nie nadają się do tego co robią. Sodówa uderzyła do główki...mogę poklikać to poklikam...usunę jedyne istniejące tłumaczenie, bo nie ma przecinka...nieważne, że userzy będą zawiedzeni...w końcu strona jest dla moda, żeby miał gdzie się wyżyć, nie dla usera...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gruzin1, przestań na każdym kroku szerzyć te swoje bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gruzin1



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przestanę.

Ostatnio wykopałem dosłownie spod ziemi tłumaczenie jednego z seriali. Poprawiłem interpunkcję, ortografię itp. Wrzuciłem...niech ludzie oglądają i będą zadowoleni. Bardziej ambitni dopasują do innych wersji filmów, poprawią to co przeoczyłem. Ale debil gunit7 musiał je usunąć.

Inny przykład - kolejna JEDYNA wersja napisów do filmu. Dopasowana do wersji HC (dla nieogarniętych - HC to wersja filmu z azjatyckimi krzakami). Dlatego też czcionka w kolorze żółtym. I z tego powodu przez ww.debila i idiotę odrzucone napisy.
I teraz powiedz mi kolego Peciaq-co jest lepsze? Oglądać z żółtymi wyraźnymi i zasłaniającymi chińskie krzaki napisami? Czy oglądać w ogóle bez napisów? I czekać aż ktoś wstawi napisy z białą czcionką...takie, które zleją się w jedno z napisami wklejonymi w film?

Mógłbym mnożyć takie przykłady...Sam mi kiedyś napisałeś, że napisy zostawiacie, dopóki nie pojawią się lepsze. Teraz widać coś się zmieniło - lepiej, żeby napisów w ogóle nie było. Tylko że z takim podejściem daleko się nie zajdzie. Ciekawe ile userów zacznie szukać alternatywy dla NP po którymś tam z kolei komunikacie "brak napisów w bazie"...

Dla kogo w końcu jest ten serwis? Dla wydumanego ego moderatora czy dla ludzi?

Powiedz mi kolego Peciaq - naprawdę gadam takie bzdury??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Do tego obrażasz moderatora, przez co nawet gdybym chciał, to nie mogę traktować Twoich wypowiedzi poważnie. Chcesz pogadać na serio, okaż trochę szacunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gruzin1



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i owszem...obrażam. Albo może nazywam go z imienia Wink
Poważnie i z szacunkiem rozmawia się z ludźmi poważnymi i nie zachowującymi się jak dzieci. Potrafiącymi rozmawiać i przyjąć czyjeś argumenty.
Jest tu kilka osób z którymi mógłbym się nawet wybrać na piwo. Ale z dzieckiem to raczej by nie dało rady...

Nie wiem, czy nasza przepychanka słowna ma sens...ja zdania nie zmienię, Ty zapewne też nie. Z Tobą też miałem różne zdania na temat napisów. Miałeś rację i to UZASADNIŁEŚ-ustąpiłem...ja miałem rację i to UZASADNIŁEM-napisy powtórnie wrzucone klepnąłeś na tak. Z kilkoma innym modami też tak miałem. W tym wypadku, jak przysłowiowym grochem o ścianę... Więc niech Cię nie dziwi moja skrajna irytacja i pogląd, jaki mam na tą całą sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group