Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

dlaczego niektórzy modowie to idioci?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gruzin1



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 20:23    Temat postu: dlaczego niektórzy modowie to idioci? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie...z szacunkiem do całej reszty towarzystwa.

Nie-szanowny pan GUNIT7 trzykrotnie usuwa napisy...napisy pobrane z NP i dopasowane do pliku posiadanego przeze mnie.
Napisy, którym poprawiłem kodowanie (wychodziły "krzaki"), poprawiłem błędy-te, które zauważyłem...ośmielam się twierdzić, że sporo ponad 90%. Być może 5 z matury i dalsze sukcesy w dziedzinie j.polskiego to zbyt mało, żeby dogodzić wielce nie-szanownemu modowi G7.

To jest ciekawe, że równocześnie z drugim "koszem" zwracam uwagę na istnienie napisów źródłowych...tych z błędami, ze złym kodowaniem...
I co? Ano to, że moje napisy ( TE POPRAWIONE !!!!) lecą po raz trzeci...a błędne zostają... Powiem tak-jeżeli ktoś odwala fuszerkę, klikając tak tylko z automatu i bez sprawdzania...to po jasną ch... to w ogóle robi??? Proponuję zwolnić miejsce dla kogoś bardziej zaangażowanego. Chyba że...tak mi się nasunęło...od tytułu moderator komuś staje w nocy...

Tak więc reasumując - pytanie jak na wstępie: KTO TU JEST IDIOTĄ, DEBILEM, DURNIEM...Moja skromna osoba, czy wymieniony powyżej, pożal się boże z koziej łaski moderator gunit7??

ps. Bardziej niecenzuralne określenia same się cisną, ale zbyt się szanuję...

ps2. Niech ci z koziej łaski dalej taką bezmyślną nadgorliwością tryskają...Brak możliwości pobrania napisów jest wszak lepszy od tych istniejących z jednym błędem...

ps3. TAK...WYŻALIŁEM SIĘ...kilka lat temu też istniały różnice zdań między mną a akceptantami napisów. W chwili obecnej sytuacja jest taka, że ja nadal potrafię przyznać się do błędu i odpuścić. Świeży narybek NP już niestety nie jest tak dojrzały...w końcu jest "M O D E R A T O R E M"...


I a'propos modów starej daty-pozdrawiam Panie Peciaq. Wink Jak mnie zawsze irytowałeś...tak potrafiłeś przyznać rację po sensownej argumentacji. Szacun.

EDIT-Lepiej usunąć JEDYNE istniejące napisy, nawet zawierające błędy...niech nie będzie żadnych...niech nikt nie ma prawa obejrzeć filmu z tłumaczeniem. Tak Gunit7-do ciebie ten tekst pierd...idioto.
South Park s22e01-o tym piszę debilu jeden.
Inne napisy ci się nie podobały, bo "nie wstawiamy żółtych"... To wstawiajmy białe...niech się zmieszają z chińskimi krzaczkami...ale będą białe!!! To najważniejsze...
Info dla ciebie-moderatorze z dupy wyjęty- jak w nazwie pliku jest HC, to znaczy że napisy pasowane są do wersji web z krzaczkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 20:23    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group