Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dodane? napisy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
djrascal



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 10:25    Temat postu: Dodane? napisy Odpowiedz z cytatem

Witam, już któryś raz z rzędu dodaję napisy i jedyne co mi się wyświetla, to informacja, że są w bazie danych. To świetnie, ale nie ukrywam, że chciałabym aby ktoś je pobrał, ponieważ staram się niemalże od razu po wypuszczeniu odcinka zabrać się za tłumaczenie, a moich napisów nie ma na stronie z serialem.
Dlaczego tak się dzieje? Jeśli nie ma ich na stronie internetowej to znaczy, że nie są zatwierdzone przez moderację/dlaczego nie są zatwierdzone przez moderację?

(Czytałam inne wątki na forum, ale żaden nie pomógł mi z moim problemem. Przez wątek na forum zastanawiam się czy to wina tego, że dodaję je w formacie SRT? Chociaż z tego co widziałam ten format pliku jest już obsługiwany.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 10:25    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli można je pobrać poprzez program, a nie ma ich na stronie, to tak, nie są zatwierdzone przez moderację. Mogę prosić ID napisów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
djrascal



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redherring napisał:
Jeżeli można je pobrać poprzez program, a nie ma ich na stronie, to tak, nie są zatwierdzone przez moderację. Mogę prosić ID napisów?


To znaczy przez aplikację na komputerze mogę je pobrać w każdej chwili, są, pasują. Sprawdzałam.
W takim razie nasuwa się pytanie, czy moderatorzy akceptują napisy (aby były widoczne na stronie) tylko tłumaczom z grup zajmujących się tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak jak w Twoim przypadku są pobierane a nie widać ich na stronie to są w kolejce moderatorksiej, moderatorzy po prostu nie wyrabiają się z moderacją.
Co do akceptacji napisów przez moderatorów tylko tych, których jest znany im tłumacz to wygląda to tak, że niektórzy moderatorzy są również tłumaczami i spotkałem się z tym, że mogą czasami faworyzować niektórych znanych im tłumaczy i odrzucać napisy innych bo "bo co wrzucać napisy skoro już są w serwisie lepsze".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
djrascal



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redherring napisał:
Jeśli tak jak w Twoim przypadku są pobierane a nie widać ich na stronie to są w kolejce moderatorksiej, moderatorzy po prostu nie wyrabiają się z moderacją.
Co do akceptacji napisów przez moderatorów tylko tych, których jest znany im tłumacz to wygląda to tak, że niektórzy moderatorzy są również tłumaczami i spotkałem się z tym, że mogą czasami faworyzować niektórych znanych im tłumaczy i odrzucać napisy innych bo "bo co wrzucać napisy skoro już są w serwisie lepsze".


No to bardzo miło z ich strony w takim razie.
Nie ma to jak skrobać przed komputerem napisy niemalże od razu po premierze odcinka, tylko po to, żeby były zignorowane.
No trudno. Smile
Dziękuję bardzo za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że zawsze tak jest, ale widziałem takie przypadki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group