Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Inne formaty filmów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igapa



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 3

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 12:53    Temat postu: Inne formaty filmów Odpowiedz z cytatem

Witam Embarassed
Czy istnieje jakaś możliwość, by Napi wyszukiwał również napisy do filmów w innych formatach niż *.avi: *.mp4, *.mkv, *.flv ???
Jest sporo dzieł wyłącznie w takich formatach, czasem gorszej jakosci, niemniej często poszukiwane przes Userów. Rozumiem, że tu kwestia dopasowania jest naczelną, niemniej nawet mniej dopasowane (fps ) mogłyby po jakichś własnych działaniach uczynić życie piękniejszym Smile
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 12:53    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o format czy rozszerzenie ani nawet o fps, tylko pewnie są to rzadko dodawane napisy i dlatego mało jest dopasowań. Wiedziałbyś to gdybyś znał zasadę dodawania napisów do filmów.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
igapa



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 3

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Tu nie chodzi o format czy rozszerzenie ani nawet o fps, tylko pewnie są to rzadko dodawane napisy i dlatego mało jest dopasowań. Wiedziałbyś to gdybyś znał zasadę dodawania napisów do filmów.


Dziękuję za odpowiedź .
Sądzę, że nie dość precyzyjnie opisałam o co mi chodzi, wiec przepraszam za niezborne pisanie.
Chodzi mi o inną kwestię, pokrewną z dyskusją o innym sposobie pobrania napisów, nie tylko wyłącznie poprzez program. Może to będzie opcja rozwojowa Projektu.
Rzecz w tym, że np. znajduję interesujący mnie film , ale w formacie mkv, mp4 czy flw - i żadnych dalszych opcji . z ciekwaosci wyszukałam ten sam obraz w wersji Avi, 4,7 G i Napi znajduje napisy bez problemu cudnie dopasowane. Te napisy wziąłam w obroty SubtitleEdit, zmiana fps, synchro tekstu z początkiem dialogów i okazuje się, iż mój film 768 MB w flv pięknie daje sie obejrzeć, by zdecydować czy warto go kupić i mieć w swojej kinotece.
Więc sens mojego pytania jest taki, iż szukam sposobu, by uniknąć tych dodatkowych zajęć choćby ze sciąganiem rozbuchanej wersji avi, a mieć możliwość korzystając z dorobku Napi , uzyskać możliwość przeglądnięcia filmów, które można już znaleźć w formatach różnych od avi.

Przykładowo odpowiadałaby mi opcja, że napi wyszukuje po tytule , a jak nie w avi to oferuje pobranie za pomocą SMS za jakąś niewygórowaną kwotę (jeśli jest możliwość)
Zdaję sobie sprawę, iż opcja Napi jest unikalna i specyficzna, ale może jest możliwość takiego rozwoju pomysłu ? Sporo napisów zdobytych np.
na podnapisi czy opensubtitles udalo sie bez problemu dopasować do posiadanej wersji, wiec może warto dodać taką możliwość dla Userów a przy okazji za ten dodatkowy trud, znaleść troche funduszy na prowadzenie tego projektu ?
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 06:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od samego początku zrozumiałem o co ci chodzi ale przecież masz wyszukiwarkę na stronie napi.
Nasz program tylko wtedy znajduje napisy do danej wersji kiedy są one dodane, jeśli ty ściągasz jakieś bardzo mało pobierane wersje to i prawdopodobieństwo że ktoś już doda do tej wersji napisy jest mniejsze.
Proponuję ci korzystać z wyszukiwarki na głównej stronie, ściągać napisy porównując fps i czas trwania filmu jak najbliższy twojemu. Gwarantuję ci że w 90% będą ci napisy pasowały.
Jak już dopasujesz napisy do filmu to je dodaj w programie aby następny nie musiał tego znów szukać.

Wszystkie parametru masz do sprawdzenia w programie.

Mała ściąga na przykładzie Obcy Przymierze:
http://www.napiprojekt.pl/napisy-szukaj
http://www.napiprojekt.pl/napisy-48544-Obcy-Przymierze-(2017)
http://www.napiprojekt.pl/napisy1,1,1-dla-48544-Obcy-Przymierze-(2017)
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
igapa



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 3

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki !
Całość informacji trochę rozjaśniła mi te zawiłości, muszę to ogarnąć już z nowymi danymi jeszcze raz.
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group