Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problem techniczny z napisami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 08:15    Temat postu: Problem techniczny z napisami Odpowiedz z cytatem

Nie wiem już, który raz z kolei raportowałem napisy za błędy w synchro miedzy 50-100% czasu trwania. Ja wiem, że jest taka opcja i pomaga wam b ludzie mogą sami wychaczyć co i jak ale przestałem oglądać 1080p część seriali bo prawie zawsze napisy do tej rozdziałki były zerowo zsynchronizowane. Może by tak ograniczyć trochę ludziom dodawanie napisów? Np. dać oceny napisom. Osoba, która wrzuci źle dopasowane napisy do konkretnego pliku będzie blokowana. Jak nie na stałe to na jakiś czas chociaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 08:15    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym, że my nie bardzo mamy możliwość sprawdzać każde napisy pod kątem synchro. Dziennie do serwisu napływa kilkaset napisów i gdybyśmy jako moderatorzy mieli każde sprawdzać na filmie, to nie mielibyśmy na nic innego czasu. Z tego właśnie powodu istnieją opcje Zgłoś złe napisy oraz możliwość wrzucania poprawek. Jest też forum, na którym zawsze możesz napisać, podać ID pliku, do którego są źle dopasowane napisy i jeden z moderatorów je usunie z bazy, odsyłając wrzucającemu odpowiednią wiadomość zwrotną.

Ocenianie to dobry pomysł, ale nie wiem, czy ma sens - ilu wieloletnim użytkownikom napi nagle chciałoby się zacząć oceniać napisy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wielu użytkownikom. W końcu lepsze to niż ręczne szukanie dobrze pasujących napisów do wersji 1080p. Zawsze po pobraniu napisów wyskakuje okienko w rogu z pobraną i dopasowaną wersją napisów do pliku. Ja np. często nie zamykam tego okna. W tym też oknie mogłaby być taka opcja. Jak widzę, że napisy od początku wyglądają na złe synchro to nie czekam tylko pobieram odcinek w 720p zamiast szukać dobrych napisów ręcznie. W końcu czas jednego i drugiego jest porównywalny, a nie mam pewności czy spośród XXXXX ilości napisów znajdę dobre :C Ludziom powinno zależeć by napisy były dobre od razu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A używasz opcji Zgłoś złe napisy? Smile Pewnie nie. I tak samo będzie z ocenami. Na N24 też się mało komu chce oceniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group