Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

KSIĘGA PODZIĘKOWAŃ dla NapiProjekt :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mymy
VIP



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomogliście w każdym z tych trzech punktów Smile
dzięki!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 11:17    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
tegess



Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawde wielkie dzieki
zrewolucjonizowaliscie ogladnie filmow na kompie!

genielny pomysl, swietne wykonanie...
az czasem sie dziwie ze ten program jest za darmo...
tym bardziej chyle czola autorowi/om

jak tylko bede mial troche hajsu, podrzuce wam kilka/kilkanascie zlotowek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thomas8thomas



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław/Glasgow Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 20:57    Temat postu: Po prostu genialny projekt ! Odpowiedz z cytatem

Hej !

Serwis NapiProjekt i FilmWeb to z pewnością 2 polskie flagowe internetowe serwisy związane z tematyką filmową. Co do FilmWeb to rozpisywać się nie zamierzam bo nie jest to forum związane z tym serwisem, ale jeśli chodzi o sam NapiProjekt to jako wytrawny, wieloletni i doświadczony internauta muszę wyraźnie zaznaczyć, że zarówno sama inicjatywa jak i zaangażowanie ekipy tworzącej zarówno sam program, bazę napisów oraz same napisy jest na najwyższym światowym poziomie i jako Polak jestem z Was dumny i od wielu lat korzystam z zasobów serwisu NapiProjekt. Byłem wcześniej nieco związany z serwisem www.napisy.info , któremu również zawdzięczam dużo radości z oglądania filmów, niemniej jednak prosty ale genialny dodatek jakim jest sam program NapiProjekt, który z czasem stał się znakiem rozpoznawczym całego serwisu rozsławiając go na całą Polskę i nie tylko, przekonał mnie do właśnie do Waszego bardzo pożytecznego, użytecznego i po prostu genialnego pomysłu. Niestety postanowiłem zalogować się stosunkowo niedawno i do tego korzystam z odtwarzaczy, które automatycznie pobierają napisy (do tego tematyka moich zainteresowań jest dosyć nietypowa i często bardzo trudno znaleźć napisy do filmów dokumentalnych i popularno-naukowych), a więc statystyki mojego konta są dosyć mizerne ale bez najmniejszych wątpliwości uważam serwis NapiProjekt za wyjątkowy i wkrótce zamierzam przyłączyć się do grona osób tłumaczących, poprawiających i udostępniających napisy !

Dzięki wielkie raz jeszcze i oby tak dalej !

Pozdrawiam całą ekipę

Tomasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thomas8thomas



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław/Glasgow Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 21:08    Temat postu: Po prostu genialny projekt ! (część druga :) ) Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem wspomnieć jeszcze o dwóch sprawach:
1. Jestem bardzo zdziwiony i rozczarowany tak niewielką liczbą podziękowań biorąc pod uwagę popularność NapiProjekt ale być może nie każdy zagląda w ten zakątek forum więc w pewnym sensie mogę to zrozumieć.
2. Gorąco namawiam wszystkich korzystających z NapiProjekt do dofinansowywania bo jest na prawdę warto - ja sam jak wspomniałem już w innym wątku będę się starał w miarę regularnie przelewać jakieś pieniążki, a pierwszą wpłatę już zrobiłem i mam nadzieję, że choć w części pokryje ona miesięczną opłatę związaną z utrzymaniem serwera.
Jeszcze raz pozdrawiam !

Tomasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękujemy za te miłe słowa.
Jest nam bardzo miło, że są osoby, które doceniają to co robimy.
Jednocześnie wiemy, że jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, by użytkownicy mogli być jeszcze bardziej zadowoleni z naszego serwisu.
Jeśli posiadasz Tomku jakieś napisy, których nie mamy w bazie, to podziel się nimi z nami wszystkimi. Jakby każdy tak zrobił, to nie byłoby napisów, których byśmy nie posiadali i każdy znalazłby to czego szuka w jednym miejscu.
Pozdrawiam Cię również serdecznie i innych którzy poczuli potrzebę wpisania się w tym miejscu.

P.S. Wysłałem Ci coś na PW.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medard80



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawdę wszyscy robicie wspaniałą robotę. Szczerze dziękuję za wszystkie obejrzane filmy z napisami pobranymi przez NapiProjekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group