Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Usuwanie nicka z wyświetlanych napisów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vi1verin



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 16:47    Temat postu: Usuwanie nicka z wyświetlanych napisów Odpowiedz z cytatem

Już parę razy dopasowałem napisy do wersji plików, które takowych nie miały i jako, że poświęciłem na to odrobinę czasu i chęci to umieściłem w owych napisach swój nick. Oczywiście nie podszywam się pod autorów i umieściłem nick jako osoba, która dopasowała napisy do danej wersji a NIE jako autor! Nick autora zawsze zostawiam bez zmian. Mimo to notorycznie Wasi moderatorzy przesuwają mój nick tak aby nie był widoczny w wyświetlanych napisach na ekranie.

Czy poświęcając swój czas i chęci na zrobienie czegoś, czego nick inny nie zrobił nie zasługuję na to by mój nick był widoczny dla innych podczas oglądania filmu? Czy może usuwacie go dlatego, że nie należę do żadnej grupy tłumaczy? Może uważacie mnie za złodzieja napisów? Mimo, że nigdy nie przywłaszczyłem sobie cudzej pracy?

Proszę mi to wytłumaczyć bo obecnie odbieram Wasze zachowanie jako conajmniej prostackie co skutecznie zniechęca mnie do dodawania jakichkolwiek dopasowań do innych plików. A chyba o to właśnie chodzi w Waszym programie, aby ułatwiać znalezienie napisów innym... a może jednak nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 16:47    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Jako moderatorzy nie mamy możliwości ingerencji w treść napisów.
Mamy wpływ jedynie na pole Autor, widoczne u dołu okienka po pobraniu napisów. Jeśli wrzucając napisy wpisujesz się jako autora napisów, to być może jest to usuwane, gdyż nie jesteś osobą, która je przetłumaczyła, tylko zrobiła dopasowanie.
Nowa wersja okienka, w której będą widoczne również nicki korektora i synchronizatora jest dopiero w przygotowaniu.


Ostatnio zmieniony przez peciaq dnia Nie Lis 22, 2015 19:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaj też ID przykładowego pliku, w którym stała się sytuacja, o której mówisz, to będziemy mogli dokładnie rozmawiać na konkretnym przykładzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vi1verin



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbawiło mnie gdy zobaczyłem Twój nick ,bo to własnie Ty je moderowałeś. Rozumiem, masz tych napisów od groma dziennie, więc wybaczam.

ID: d4cd726211125fb136c1d3c003700123

Btw pisząc "wyświetlanych napisach na ekranie" miałem na myśli te podczas oglądania a nie w samym programie. Przecież skoro nigdy nie zmieniam pola autor to jakim cudem miałby się tam wyświetlać mój nick, no i to: "by mój nick był widoczny dla innych podczas oglądania filmu?"..czego tu nie rozumieć? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Chyba ci się napisy pomyliły i odtworzyłeś jakąś starą wersję zanim jeszcze zdążyłeś do niej wrzuć swoją stopkę a teraz plujesz jadem - ogólnie twoje zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Cytat:

Czy może usuwacie go dlatego, że nie należę do żadnej grupy tłumaczy? Może uważacie mnie za złodzieja napisów?


Po prostu żal...

Pisał ci już Peciaq, że my napisów nie możemy edytować. Więc jeśli coś tam dopisałeś to tam będzie. Możemy jedynie edytować pole autor, które dodający może zmienić w trakcie dodawania napisów w programie a jak widzisz pole tam pokazane jest prawidłowo wypełnione - zresztą sam pisałeś, że nic w nim nie zmieniałeś.
Więc się ogarnij i przestań obrażać ludzi, którzy poświęcają więcej niż ty na twoje kilka poprawionych napisów....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vi1verin



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żal to sam rozsiewasz... Gdzie ja niby kogoś obraziłem?

Cytat:

29
00:03:14,300 --> 00:03:17,400
.:: WAYWARD PINES ::.
[01x01] "Gdzie Raj jest domem"

30
00:03:17,900 --> 00:03:20,100
Tłumaczenie: Sabat


Dopasował: {c:$B29200}Vilverin

31
00:03:20,300 --> 00:03:21,700
/Panie Burke?


Cytat:
536
00:42:56,100 --> 00:42:58,300
Daleko nie zaszedłeś, co?

537
00:42:58,300 --> 00:43:00,700
Jak mam się stąd wydostać?

538
00:43:01,000 --> 00:43:02,500
Nie możesz.

539
00:43:04,200 --> 00:43:07,100
Tłumaczenie: Sabat


Dopasował: {c:$B29200}Vilverin

540
00:43:08,100 --> 00:43:12,050
www.NapiProjekt.pl - nowa jakość napisów.
Napisy zostały specjalnie dopasowane do Twojej wersji filmu.


Świeżutko pobrane programem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I czego ta wklejka dowodzi? Ja dalej nie rozumiem.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy dodałeś napisy dwa razy - obie wersje zawierają twój nick w treści napisów. Nie wiem zatem, po co w ogóle napisałeś ten wątek. Chyba że to jakieś głębsze trollowanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, co może być grane. Winna jest twoja nieumiejętność dodania linii do napisów. Zobacz:

797
01:24:25,900 --> 01:24:27,900
Tłumaczenie: GHunter||Dopasował:{c:$B29200} Vilverin

Te dwie kreski pomiędzy "GHunter" a "Dopasował" to tak jakby dwa entery. Normalnie linie rozdziela się jednym, W twojej wersji tak jak na twojej wklejcie dzieli je jeszcze pusta linia. Może twój odtwarzacz odtwarzał tę linię z nickiem po prostu pod ekranem? Warto sprawdzać takie rzeczy, nim zacznie się awanturować na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vi1verin



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dodanych 52 napisy a na stronie wyświetla się jedynie ze 20 z nich, ale mniejsza. Nie wiem jak Wasz system działa i rybka mnie to, że tak powiem.

Ten post powstał dlatego, że nikt do tej pory nie był w stanie mi wytłumaczyć czy to był mój błąd czy Wasz. Pisze tu o moich zgłoszeniach do supportu, gdzie tak jak i tu zostałem uznany za "hejtera", "trolla" i inne takie. Stąd moja złość. Dla jasności była to korespondencja mail'owa.

Co do dwóch || Zawsze używałem tego znacznika i zawsze były poprawnie interpretowane przez mój odtwarzacz (bestplayer) gdy przeglądałem swoje tłumaczenia bądź poprawki i dopasowania. W końcu nauczyłem się ich od innym tłumaczy i z Waszego programu. Bo pobierając napisy od Was, przeglądałem je by się czegoś nauczyć.

Zauważyłem jednak, że przerabiacie pliki txt na srt, pewnie dlatego się wszystko pomieszało, jeszcze nie jestem pewien, przetestuję to, ale jakby to było winowajcą to wybaczcie. Moja wina.

Btw. Peciaq, jeżeli Cie uraziłem w jakikolwiek sposób, to przepraszam. Przynajmniej z Tobą da się dogadać, nie tak jak z yagis, który zamiast próbować dojść do porozumienia od razu wdaje się w kłótnie.

PS: nie, mój program (bestplayer) nie wyświetlał ich poniżej obrazu, sprawdzałem. poprostu je ignorował....

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przeczytaj sobie swoje posty od początku i zastanów się nad tonem swoich wypowiedzi. Atakujesz z miejsca drugą stronę więc nic dziwnego że:
Cytat:
Pisze tu o moich zgłoszeniach do supportu, gdzie tak jak i tu zostałem uznany za "hejtera", "trolla" i inne takie



Cytat:

Nie wiem jak Wasz system działa i rybka mnie to, że tak powiem.

I tu dochodzimy do sedna.
Nie wiem. Nie znam się. Nie interesuję się.
Ale koniecznie się wypowiem.

Następnym razem będzie łatwiej rozmawiać jak się dowiesz jak coś działa zanim zaczniesz zwalać winę na wszystkich wokół siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vi1verin



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek ma prawo się wkurzyć a jak ktoś odpisuje mu tak jak Ty, to tylko można się wkurzyć bardziej.

Pisałem, że rybka mnie to jak działa Wasz system wyświetlania dodanych napisów na stronie, bo pokazuje ich o wiele mniej niż rzeczywiście dodałem. Co nie ma w ogóle nic wspólnego z moim problemem.

Może następnym razem ktoś będzie tak miły i mi wytłumaczy coś czego nie rozumiem i nie jestem w stanie rozgryść samemu bo nie jestem współtwórcą kodu źródłowego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy z twojego konta mogą znikać na przykład dlatego, że ktoś dodał je poprawione jako tzw. poprawkę. Wtedy, jeśli poprawka zostanie przyjęta, napisy takie "przeskakują" do listy dodanych przez tego poprawkowicza, a u poprzedniej osoby znikają.

Nie znaczy to, że znikają z serwera, po prostu są na liście u kogoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vi1verin



Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat nie to chciałem mieć wytłumaczone, ale dziękuję.

Czy możecie jakoś naprawić ten błąd w napisach, które dodałem i podać mi na przyszłość znacznik, jaki mam używać, by Wasz program nie oddzielał mojego nicku jak dotąd? Bo rozumiem, że z || się nie lubi, choć wydaje mi się to dziwne skoro odtwarzacze akceptują go bez problemu. Bo z tego co wiem, to "||" oznacza w napisach nową linię i jak dotąd działał bez problemu ;p

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vlv88



Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 24

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znak "||" jest niepoprawny. Do dzielenia linii używa się tylko pojedynczej kreski "|" i można ją użyć tylko raz na linię.
Wtedy podzieli zdanie na 2 sublinie.
Więcej niż 2 sublinie nie są dopuszczalne w przyjętej praktyce napisowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"|" to nowa linia.
"||" to linia przerwy między liniami napisów.

Jest wtedy tak:

1. linia
PRZERWA (2. linia)
3. linia

Takie coś jest niedopuszczalne, ale nie ma to związku ze sprawą, bo mi te napisy się wyświetlają prawidłowo - czyli tak jak napisałem wyżej. Są niezgodne z praktyką napisową, jak mówi przedmówca, ale są widoczne.

Znaczy to, że problem leży w twoim odtwarzaczu / ustawieniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group