Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin9806 napisał:
Przydałaby się bardziej zaawansowana wyszukiwarka na stronie - z możliwością wskazania klatkażu, zakresu rozmiaru pliku itp. Przydatne, jeśli program nie może znaleźć napisów, a ja nie chcę przeglądać pięćdziesięciu pozycji na liście.


Myślę, że rozmiar nie ma nic tu do rzeczy. Napisy występują w różnych formatach i napisy w formacie SRT mogą być identyczne co napisy w formacie MPL2, czy MicroDVD a rozmiar 2 razy większy. FPS już ma tu jakieś znaczenie, ale z drobną uwagą dla moderatorów strony: Jeśli ta opcja zostanie wprowadzona, to napisy w formacie czasowym będą musiały wszystkie zostać uwzględnione, gdyż w tym przypadku FPS nie ma znaczenia.


Ostatnio zmieniony przez redherring dnia Nie Lis 15, 2015 10:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 20:59    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego w wyszukiwaniu nie ma póki co ale, możesz za to posortować wyniki wyszukiwania po rozmiarze pliku i fps.
Wyszukiwarka na stronie jest dodatkiem i z zasady ma być jak najprostsza. To program ma służyć do pobierania napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
guchy1985
VIP



Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 4

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 01:23    Temat postu: Sugestia Odpowiedz z cytatem

Jeśli program automatycznie nie może znaleźć napisów, szukam z listy napisów do filmu, plik po pliku. Dziś przeszukałem napisy do filmu z 1990 roku, było ich z 10. Napisy nr 3 pasowały. A teraz - z poziomu tej listy chciałbym zaznaczyć, że te napisy pasują do wersji filmu którą posiadam. Da się to zrobić? Bo po co mam te same wstawiać po raz kolejny...
.
A. Jeszcze jedno: czy jest możliwość sprawdzenia do jakich filmów ściągnąłem napisy, albo chociaż jakie filmy zostały przeze mnie ocenione na tej stronie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 07:16    Temat postu: Re: Sugestia Odpowiedz z cytatem

guchy1985 napisał:
Jeśli program automatycznie nie może znaleźć napisów, szukam z listy napisów do filmu, plik po pliku. Dziś przeszukałem napisy do filmu z 1990 roku, było ich z 10. Napisy nr 3 pasowały. A teraz - z poziomu tej listy chciałbym zaznaczyć, że te napisy pasują do wersji filmu którą posiadam. Da się to zrobić? Bo po co mam te same wstawiać po raz kolejny...


Baza jest tak skonstruowana, że nie da się przypisać jednego pliku z napisami do różnych wersji filmu. Trzeba je dodawać oddzielnie.


Ostatnio zmieniony przez redherring dnia Nie Lis 15, 2015 10:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szarky



Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydało by się aby program gdy nie znajdzie napisów pod konkretną wersję itd jednak wyświetlił alternatywne wersje które mogą pasować ew. wszystkie które są przypisane do filmu. W tym momencie gdy program nie znajdzie napisów trzeba wejść na stronę i szukać ich ręcznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marximus



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarky napisał:
Przydało by się aby program gdy nie znajdzie napisów pod konkretną wersję itd jednak wyświetlił alternatywne wersje które mogą pasować ew. wszystkie które są przypisane do filmu. W tym momencie gdy program nie znajdzie napisów trzeba wejść na stronę i szukać ich ręcznie

Popieram, zawsze nawet nie pasujące tłumaczenie można dopasować, i wrzucić jako korektę. Zawsze też szukam ręcznie kiedy program nie da rezultatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marximus



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję dział "tłumaczenia" lub "nowości" gdzie będzie można przejrzeć nowo dodane napisy. Mam np sporo filmów bez napisów, na które czekam, ale często np moje wydanie nie jest nawet klasyfikowane jako dany film, więc raz na jakiś czas muszę całkowicie ręcznie sprawdzać , przez wpisz tytuł szukanego filmu. Widziałem już tu na forum taką propozycje ale wątek został zamknięty.
Poza tym to by było dobra wskazówka co jest warte obejrzenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filazaf



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 83

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bedzie opcja sms do uk?
_________________
Zawsze POMOGĘ!
ASS, SSA ?
Problem z napisami?

ANIME:
MiniTheatre.ORG
Mniejsze od rm, lepsze od AVI!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrdomas
VIP



Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję dodanie do listy obsługiwanych programów nowy SPLASH 2.0...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pdrzeffko
VIP



Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 20:14    Temat postu: Nie wiem czy to błąd, czy może ficzer, ale.. Odpowiedz z cytatem

Kiedy zaznaczymy w ustawieniach opcję Wyłącz program po zamknięciu okienka z wynikami wyszukiwania, następnie uruchomimy wyszukiwanie dla dużej ilości plików, a w trakcie tego wyszukiwania (czasami jakże długiego) zamkniemy migające okienko z powiadomieniami o pobranych napisach, to program zamyka się całkowicie i przerywa wyszukiwanie..

Wiem, że zaznaczenie tej opcji decyduje o tym, ale uważam, że program powinien być na tyle mądry, aby ocenił, czy wykonał już wszystkie czynności i czy może się swobodnie wyłączyć.

Jeżeli nie, to wyszukiwanie powinno odbywać się w tle, a komunikat nie powinien niepokoić użytkownika.

To taka luźna myśl, nie jad.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
globigal



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

może tak krótko

1) Dodawanie do nazwy plików kod języku np. _en _de przy ściąganiu jak i też przy wrzucaniu pliku do serwisu (ułatwi wykrywanie przez program języka)
2) Jak już wspomniane było wcześniej w programie powinna być możliwość przynajmniej wybranie kilka najbliższych pasujących napisów. (fps, ranking napisów) Dodatkowe okno z wybraniem i wtedy gdy to zawiedzie alternatywa na stronie.
3) W moim przypadku korzystam z linux-a i alternatywne szukanie napisów nie działa. Program napiprojekt działa pod ?wine? i Firefox nie rozpoznaje linku. Jest inna możliwość pod linux-a ale qnapi nie ma wsparcia dla tego typu operacjach.
4) Nie można dodać filmu, serialu do serwisu gdy nie ma linku do filmwebu. Czy można by było dodać tylko przy jednym linku np. IMDB lub też stworzyć poczekalnie do potwierdzenia wpisu przez innych użytkowników serwisu.


Dzięki i pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez globigal dnia Nie Lip 23, 2017 10:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mavaya



Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 23:22    Temat postu: Brak napisów do odczytu!!!! Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi brakuje, portalu z napisami, gdzie można by było tylko ściągnąć odczyt napisów w celach cytatów Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ipman



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 20, 2017 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katalog obejrzanych filmów, który odznaczał by filmy obejrzane po ściągnięciu napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salata
VIP



Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 29

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ipman napisał:
Katalog obejrzanych filmów, który odznaczał by filmy obejrzane po ściągnięciu napisów.


Do tego od dawna uzywa sie trakt.tv do tego i odpowiedniego playera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tripdealers



Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodawanie napisów do bazy danych (prawym myszy) - powinno być możliwe też na innych rozszerzeniach plików (teraz tylko .txt [sprawdzane na win10 x64]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group