Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Moderator ssie...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy moderatorzy powinni zostać ukarani?
Tak
50%
 50%  [ 2 ]
Nie
50%
 50%  [ 2 ]
Nie obchodzi mnie to
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
messkirch



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 4

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 16:55    Temat postu: Moderator ssie... Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim.
Napisać postanowiłem bo już mnie szlak trafia dosłownie.
RedHerring, chłopie, czy Ty się uparłeś i ad hoc nie przyjmujesz napisów Absolutely.Fabulous? Nie dość tego, to jeszcze zablokowałeś możliwość wysłania ich ponownie.
Gwoli wyjaśnienia:
napisy te ściągnięte zostały z NapiProjekt a ja jedynie zsynchronizowałem je do wersji HD.Odrzucając je wklejasz informację, że gramatyka i interpunkcja ssą.
Sprawdź proszę napisy które już w bazie macie i te które wrzucam i albo moje zaakceptuj albo i jedne i drugie wywal. Bo albo jedne i drugie są do dupy albo są dobrymi napisami.
Hawk!


Ostatnio zmieniony przez messkirch dnia Pią Cze 05, 2015 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 16:55    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Skoro twoje napisy odrzuciłem zauważając w nich większą ilość błędów, to tamte też bym prawdopodobnie odrzucił, skoro są tej samej jakości.
Te, które są już w bazie są tam prawdopodobnie dlatego, że zaakceptował je inny moderator. Nie jestem też w stanie porównać Twoich napisów ze znajdującymi się w bazie, ponieważ odrzucone napisy do nowej wersji pliku, którego jeszcze nie ma w bazie są automatycznie usuwane z serwera. Również napisy odrzucone 3 razy są automatycznie blokowane, więc dlatego zostały zablokowane.
Poza tym właśnie po to jest wysyłana informacja na maila, aby za pomocą właśnie maila takie sprawy rozwiązywać. Nie sądzisz, że prościej było więc po prostu te napisy poprawić, lub zapytać mnie, co dokładnie jest wg mnie w nich nie tak i je poprawić i wrzucić je potem ponownie?


Ostatnio zmieniony przez redherring dnia Nie Lis 15, 2015 10:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
messkirch



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 4

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka literówek jest, to fakt. A może i poważniejsze błędy są. Za radą, ogarnę je dokładniej. Dzięki za rozmowę.

P.S. Nie mogłem na maila bezpośrednio odpowiedzieć, gdyż coś z portami wychodzącymi jest nie tak i mi wysyłanie z tego konta po prostu nie funkcjonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, to tak jak powiedziałem, odrzucane napisy są usuwane z serwera i nie można ich ponownie przejrzeć (podobno ma się to niedługo zmienić). Musisz mi je jakoś podesłać, abym dokładnie powiedział Tobie co mi w nich nie pasowało, lub wrzucić gdzieś i podesłać linka (osobiście korzystam z textuploader.com).

Edit:

Ok, widzę, że zmieniłeś i wrzuciłeś ponownie. Oto błędy, które wyłapałem:
Śmieci typu "Oh", czy "Ach"; Początek niektórych zdań z małej litery; Przy znakach dialogów brak spacji, ale to nie jest takie ważne; Niektóre słowa pisane wielkimi literami; Ok 80 pustych linii na końcu napisów, ale to też chyba nie jest takie ważne, tylko po prostu niepotrzebne; no i literówki "przynajmiej", "Porzmawiałaś", "objazowej", "Dziekuję", "zacisnąc" i wiele innych; no i jeszcze zauważyłem, że na początku i na końcu jest kilka nieprzetłumaczonych linii...


Ostatnio zmieniony przez redherring dnia Nie Lis 15, 2015 10:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj po prostu te napisy komuś do korekty, kto lepiej ogarnia.

Robiąc napisy takie podstawy jak przepuszczenie przez sprawdzanie pisowni w Wordzie czy OpenOffice, by wyeliminować literówki powinieneś znać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
messkirch



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 4

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy są sprawdzone pod względem gramatycznym. Nie ma w nich ani jednego błędu ortograficznego. Imputujecie mi dyletantyzm nie za bardzo wiedząc do czego się d...ć.
Nieprzetłumaczone? A od kiedy tłumaczy się słowa piosenki?
I zrozumcie wreszcie, że te napisy, które JA POPRAWIŁEM, ściągnięte są od WAS. Tak, według WAS, zjebane napisy macie na serwerze u WAS.
To się nazywa hipokryzja. Brak mi słów na Waszą ignorancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 27, 2015 06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

messkirch napisał:
Napisy są sprawdzone pod względem gramatycznym. Nie ma w nich ani jednego błędu ortograficznego. Imputujecie mi dyletantyzm nie za bardzo wiedząc do czego się d...ć.
Nieprzetłumaczone? A od kiedy tłumaczy się słowa piosenki?
I zrozumcie wreszcie, że te napisy, które JA POPRAWIŁEM, ściągnięte są od WAS. Tak, według WAS, zjebane napisy macie na serwerze u WAS.
To się nazywa hipokryzja. Brak mi słów na Waszą ignorancję.


Mógłbym prosić o linka do tych napisów w bazie? Sprawdzę je.
Poza tym, jak pisałem wyżej możesz bezpośrednio o tym porozmawiać z moderatorem, który odrzucił owe napisy odpisując na maila, którego dostałeś z powodem odrzucenia.


Ostatnio zmieniony przez redherring dnia Nie Lis 15, 2015 10:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z tego, że od nas? Jak to się ma do nowych napisów, które wrzucasz? Nie jesteśmy robotami, ktoś kiedyś przyjął słabe wg mnie napisy i gdzieś tam są. Myślisz, że nie mam życia i spędzam całe dnie na napiprojekt przeglądając dziesiątki tysięcy napisów w bazie? Otóż nie. Moderuję tylko nowo napływające napisy.

A dyskutować właściwie nie powinieneś w ogóle, bo nawet po tych Twoich rzekomych poprawkach napisy dalej są kiepskiej jakości.

Co jest w nich (wciąż) nie tak? Zaimki dzierżawcze wielką literą - napisy to nie list, więc po co to? Teksty piosenek wspomniane przez Ciebie - jeśli nie mają znaczenia dla fabuły, to powinny zostać w ogóle wywalone z napisów, a jeśli mają to należy je zostawić i przetłumaczyć, tak. O poprawnej interpunkcji, a dokładniej przecinkach autor również nie słyszał i Ty chyba też, bo te błędy po Twoich poprawkach również wciąż tam były.

Wymieniałbym dalej, ale mi się nie chce. Chcesz dodać napisy na serwer, to popraw je PORZĄDNIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group