Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Ripper Street

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 23:47    Temat postu: Ripper Street Odpowiedz z cytatem

Link do serialu:
http://www.filmweb.pl/serial/Ripper+Street%3A+Tajemnica+Kuby+Rozpruwacza-2012-634964
Rok wydania: 2012-2013


Dane techniczne odcinków:
Auto Media Info :
Video Format........: AVC
Codec ID............: V_MPEG4/ISO/AVC
Length..............: 1h6mn
Video...............: 1280x720 ( 25.000fps )
Audio Format........: AAC
Codec ID............: A_AAC
Channel(s)..........: 2 channels


Czy w planach będzie tłumaczenie odcinków? Niekażdy może się zgodzi ale serial jest dobry, a napisy są często tłumaczone do tych z dużo niższej półki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 23:47    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym w tym samym temacie zgłosić prośbę o stworzenie napisów ze słuchu z racji iż angielskie napisy nie istnieją (na pewno do tej wersji i kilku innych). Myślę, że wielu użytkowników bardzo czeka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czlowiek_wodospad



Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem angielskie napisy do pierwszego odcinka trzeciego sezonu i przy okazji przetłumaczyłem całość. Niby wrzuciłem na serwer, ale po jakimś czasie zniknęły. Wrzuciłem je znowu, mam nadzieję, że tym razem z lepszym skutkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj czy zrobiłeś jak trzeba. Może nie spełniały jakichś wymagań. Jeśli są angielskie do pierwszego odcinka to powinny być niedługo do 2. Dzięki i liczę, że przetłumaczysz resztę.


EDIT. Nie wiem czy zrobiłeś pod wersję, którą podałem w pierwszym poście ale nie znajduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawiły się napisy do trzech pierwszych odcinków. Widocznie są to napisy stworzone przez fana gdyż na stronie grupy hatak nawet nie ma wpisanej daty premiery III sezonu. Raz dostali ode mnie dotację na kilkadziesiąt złotych ale skoro nie chce się nikomu dupy ruszyć do tłumaczenia naprawdę dosyć popularnego serialu to pokazuję im zgięty łokieć i albo obejrzę w eng albo będę czekał na napisy od kogoś innego. GH chyba woda sodowa do głowy uderzyła skoro widzę w ich dziale tłumaczeń niektóre naprawdę shitowate tytuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group