Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Pobieranie napisów ze strony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalox



Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 17:39    Temat postu: Pobieranie napisów ze strony Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałem pobrać ze strony napisy w formacie SRT, ale pobierają się w formacie txt. Ustawienia mam dobre (Pobieranie w formacie SRT, zapisuje z rozszerzeniem SRT:srt)

Ktoś ma pomysł co jest nie tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 17:39    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Ciebie jest wszystko w porządku. Po prostu program ma z tym problemy.
Zgłosiłem to jeszcze w listopadzie. Dostałem wtedy odpowiedź, że poprawka jest w trakcie realizacji. Jak na razie jak widać nic się w tej sprawie nie zmieniło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile dobrze zapamiętałem (nie chce mi się "kopać" w starych postach) to otrzymałeś odpowiedź, że napisy z poziomu strony są pobierane w oryginale (bez konwersji)
Konwersji dokonuje program i z tego poziomu możesz pobierać tak jak masz ustawione w programie.
Dla takiego kumatego usera, to powinno być oczywiste, chyba nie myślisz, że w bazie "leżą" napisy w każdym możliwym formacie?
Dodam, że pobieranie ze strony jest niejako alternatywą, gdy brak jest w bazie przypisanych napisów do danego releasu. Opcja ta jest po to, że czasem napisy przypisane do innego releasu pasują idealnie do poszukiwanego, czasem wymagają niewielkiej poprawki np z synchro i po takim dopasowaniu możesz je dodać jako dopasowane do Twojej wersji, a następnie już z poziomu programu ściągać w takim formacie jak ci pasuje.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie uważałem, że jest są one w zapisane w kilku formatach, skąd Ci to w ogóle przyszło do głowy?

To w takim razie dlaczego zatwierdziliście tę poprawkę aby program konwertował na żądany format także podczas pobierania ze strony?

Po drugie, napisy które są pobierane do jakiegokolwiek releasu nie muszą być w oryginalnym formacie, żeby je dopasować do innego releasu. Mam nadzieję, że wiesz, że napisy można synchronizować nie zależnie od ich formatu. Dla takiego moderatora, tego typu strony powinno to być oczywiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group