Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 01:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Panie i na pewno Panowie. nie zbaczajcie z myśli tematu. To co wyżej napisaliście nijak ma się do propozycji rozwoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 01:33    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lesli napisał:
sorki nie gniewaj się, ale czy ty zastanawiasz się czasem co piszesz?

Sure I do. How about you?
Poza tym skąd możesz wiedzieć, że może to wam zaszkodzić? Ktoś to nie chce widzieć tej reklamy tym bardziej nie zechce w nią klikać...

lesli napisał:
Proponujesz jednej osobie sposób na wyłączenie, następnie nam proponujesz sposób na tych co używają sposobów? Potem kolejny sposób?

Jeżeli mam jakiś pomysł na rozwiązanie czyjegoś problemu, to po prostu o tym mówię nie zależnie od tego kim ta jest (chyba że byłby to jakiś konkretny bałwan). W tym co proponowałem i wam i jemu nie mam żadnego interesu więc, czemu miałbym tego nie robić?

lesli napisał:
Ja np korzystam z opcji wyłączenia wyskakujących okienek, dodatkowo blokuję flashe, żeby mi się nic nie włączało po nocach, gdy siedzę sobie w ciszy ew muzyczka mi w tle brzęczy, a reklamy pozostawiam, bo ja ich nie widzę, wyłączam je z poziomu umysłu Wink

Duża ilość reklam znajduje się w wyskakujących okienkach oraz obiektach flash. Jak możesz ze sobą żyć? xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mati150_92



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje mi przy pobieraniu napisów by widniało z którego dnia są te napisy często zdarza się tak że zostają wrzucone aktualizacje napisów i trudno dojść które są nowsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najedziesz na napisy to na same górze w okienku wyświetli Ci się z jakiego dnia sa napisy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sheppardd



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 14

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie brakuje informacji o ostatnio dodanych napisach do bazy. Takie informacje powinny być w programie lub przynajmniej na stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sheppardd napisał:
Zdecydowanie brakuje informacji o ostatnio dodanych napisach do bazy. Takie informacje powinny być w programie lub przynajmniej na stronie internetowej.


Nie mówię, że nie może być takiego info, tylko wyjaśnij mi w jakim celu?
Zwłaszcza, że dodałeś "zdecydowanie brakuje", więc jakiż to ważny powód by był, aby takie info zamieścić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sheppardd



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 14

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ten sposób można by się było dowiedzieć o nowych serialach. Wiedziałbym co jest popularne i co ludzie wrzucają do bazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alphanumerix



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dokończyć budowę API + dokumentacja Smile (Wiem, wiem... Nie i już Ekhm... dyskutowałbym tutaj jednak - regulamin używania API mógłby stanowić jasno - nie można na Waszej bazie danych zarabiać i/lub trzeba zaznaczyć w aplikacji jasno skąd pochodzą dane. Albo krok dalej - opłata za używanie na takiej zasadzie, jak niektóre API Googla są płatne - powyżej X odwołań w określonym przedziale czasu).
2. Integracja z bazą danych opensubtitles + innymi zasobami (bo zawsze kilkaset więcej napisów w Waszej bazie). Może też udostępnienie swoich zasobów dalej? Wszak i tak każde napisy mają swoisty "znak wodny", że pochodzą z Waszego serwisu, więc to troch reklama...
3. Preferowanie napisów z opcjami kolorów/przesuwaniem na ekranie ponad zwykle txt (jak ktoś nie lubi, to i takich efektów, to sobie wyłączy, a zwykły Kowalski tylko się będzie cieszył jaki ten NapiProjekt fajny, ze mu takie napisy pobiera).

Zaproponowałbym jeszcze klienta Linuxowego, ale raz, ze poprzednicy już o tym wspominali, a dwa, ze choć sam bym go używał, to rynek zbytu jest niewielki, przez co biznesowo byłby to średni pomysł. Zresztą - udostępniając API problem się sam rozwiąże Smile

I pomysł co do modelu biznesowego - podział programu na dwie wersje - okrojona wersja "light" z limitem pobrań napisów i/lub reklamami + pełna, niskoplatna wersja programu bez reklam i/lub limitów. Pieniązki na pewno Wam pomogą w rozwoju Waszego cudeńka Smile


Ostatnio zmieniony przez alphanumerix dnia Czw Mar 05, 2015 20:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sheppardd



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 14

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocenianie napisów byłoby również bardzo przydatne i możliwość komentarza. Po pierwsze motywowałoby tłumaczy, po drugie można by wskazać im błędy jakie robią. Dwie korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alphanumerix



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sheppardd napisał:
Ocenianie napisów byłoby również bardzo przydatne i możliwość komentarza. Po pierwsze motywowałoby tłumaczy, po drugie można by wskazać im błędy jakie robią. Dwie korzyści.


Do tego podgląd side-by-side albo adnotacje przy napisach tak, by można było zasugerować poprawki. Plus akceptacja propozycji przez autora/tłumacza napisów jednym kliknięciem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby napisać czy są jakieś postępy, czy coś się dzieje w kierunku nowej wersji napiprojekt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co brak informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
baranek1971



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 15:35    Temat postu: Wersja dla mac Odpowiedz z cytatem

Czy planowane jest powstanie wersji programu dla komputerów apple w najbliższym czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alphanumerix



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 18:03    Temat postu: Re: Wersja dla mac Odpowiedz z cytatem

baranek1971 napisał:
Czy planowane jest powstanie wersji programu dla komputerów apple w najbliższym czasie?


Byłoby miło Smile Tak samo, jak z wersją dla Linuxów.

Na szczęście są alternatywy i chociaż niczego im nie brakuje, to mimo wszystko nie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin9806



Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałaby się bardziej zaawansowana wyszukiwarka na stronie - z możliwością wskazania klatkażu, zakresu rozmiaru pliku itp. Przydatne, jeśli program nie może znaleźć napisów, a ja nie chcę przeglądać pięćdziesięciu pozycji na liście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group