Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kk111



Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to może rozwojowe to co napiszę, ale mógłby ktoś zmienić te reklamy nokauta z bielizną, które są już od kilku lat w niezmienionej formie??
Byłbym bardzo wdzieczny. Jest tyle produktów, które można reklamować, a ja muszę cały czas oglądać tą samą reklamę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 22:56    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie my wybieramy co reklamodawca chce pokazywać.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kk111 napisał:
Nie jest to może rozwojowe to co napiszę, ale mógłby ktoś zmienić te reklamy nokauta z bielizną, które są już od kilku lat w niezmienionej formie??
Byłbym bardzo wdzieczny. Jest tyle produktów, które można reklamować, a ja muszę cały czas oglądać tą samą reklamę.


Powiedz mi gdzie ją widzisz a powiem Ci jak ją zablokować.
Na stronie czy forum AdBlock powinien wystarczyć (ewentualnie trzeba będzie dodać nową regułę). Jeżeli podczas pobierania napisów w oknie programu, to będziesz musiał zmodyfikować plik host (Windows/System32/drivers/etc).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy głupi potrafi zablokować reklamę, a może tak poradziłbyś aby w nią klikać bo tak serwis zarabia. A TY ani nie pomagasz a tylko przeszkadzasz takimi radami. Zmień forum jak masz takie rady!

Albo inaczej, chcesz płatnego Napi to rób tak dalej.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Każdy głupi potrafi zablokować reklamę, a może tak poradziłbyś aby w nią klikać bo tak serwis zarabia. A TY ani nie pomagasz a tylko przeszkadzasz takimi radami. Zmień forum jak masz takie rady!

Albo inaczej, chcesz płatnego Napi to rób tak dalej.


Ja tylko daję jedyne dostępne dla użytkownika rozwiązanie jak uniknąć niechcianej reklamy. To co użytkownik zrobi z tą informacją zależy zupełnie od niego.
Dla niektórych może to być nazwane przeszkadzaniem. Ci nie muszą korzystać z tej opcji. Inni natomiast nie życzą sobie reklam i dla nich ta rada jak się ich pozbyć może być przydatna. Jeżeli czują oni, że przez to w jakiś sposób NapiProjekt na tym traci, to jeżeli chcą, mogą złożyć donację jednocześnie blokując reklamy, albo i nie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tempuser napisał:
Ja tylko daję jedyne dostępne dla użytkownika rozwiązanie jak uniknąć niechcianej reklamy. To co użytkownik zrobi z tą informacją zależy zupełnie od niego.
Dla niektórych może to być nazwane przeszkadzaniem. Ci nie muszą korzystać z tej opcji. Inni natomiast nie życzą sobie reklam i dla nich ta rada jak się ich pozbyć może być przydatna. Jeżeli czują oni, że przez to w jakiś sposób NapiProjekt na tym traci, to jeżeli chcą, mogą złożyć donację jednocześnie blokując reklamy, albo i nie...


To w takim razie, proszę daj mi radę jak zablokować takiego użytkownika jak ty? Czy wystarczy grzecznie poprosić czy dodawać ostrzeżenia aby po 5 konto zablokowało się z automatu?
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
To w takim razie, proszę daj mi radę jak zablokować takiego użytkownika jak ty? Czy wystarczy grzecznie poprosić czy dodawać ostrzeżenia aby po 5 konto zablokowało się z automatu?


ROTFL
Już tydzień temu poprosiłem o usunięcie mojego konta. Ale widzę, że jesteście zbyt leniwi, nawet żeby usunąć konto "takiego użytkownika jak ja".
No chyba, że po prostu nie wiecie jak to zrobić... Albo po prostu ktoś wam nie ufa aby nadać wymagane do tego uprawnienia...

Tak poza tym, to jaki masz do mnie problem? Pomagam innym użytkownikom tego forum jeżeli mogę i chyba raczej nigdy nie radziłem im źle ani nie kłamałem w moich postach.
To co ty możesz uważać za złośliwość względem NapiProjekt nią nie jest. To bardzo dobry program, ale niestety przestał się rozwijać. Wszystkie sugestie i problemy oznaczone przez was jako "w trakcie realizacji" od miesięcy w takim stanie pozostają. No i jest jeszcze kwestia bardzo pobieżnego przeglądania dodawanych poprawek oraz nowych napisów. W niektórych przypadkach lepsze wersje nie są dopuszczane. Sam miałem 2 takie przypadki. W jednym kompletnie nie uzasadnionym było ich nie dopuszczenie, ale po rozmowie z jednym z moderatorów zostały dodane. Co do drugich to zgodzę się, że nie były najlepsze, chociaż wg mnie były lepsze od tych co są w bazie. Nie zostały one dopuszczone, ponieważ aby to sprawdzić, moderator musiałby sprawdzić cały plik, więc sobie to odpuściłem bo wiedziałem, że nikt by tego tutaj nie zrobił...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zablokować konto to 2 kliki, co do usuwania je pernamentnie to nie mamy takiego zwyczaju bo forum a program to 2 różne bazy i tu jest problem.

Co do rozwoju to tu się zgadzam ale właśnie dzięki takim "radom" jakie ty udzieliłeś w tym wątku jest on tak powolny. Wszystko robią osoby które poświęcają swój czas charytatywnie i jedyne co dostają to obelgi, fochy i pretensje od użytkowników, uwierz mi odechciewa się.
Co do akceptowania (lub nie)poprawek - moderatorzy naprawdę przykładają się do tego(znam każdego z nich parę lat), a mając takie narzędzia nie inne nie są w stanie wyłapać wszystkiego i dogodzić wszystkim.
A wracając już tylko do twoich porad to super że chcesz pomóc jakiemuś użytkownikowi ale rada typu"jak nie chcesz pomagać projektowi to pomogę ci to zablokować" jest do kitu. Bo jak tak dalej pójdzie to aby do tego nie dokładać będzie wyjście : wyłączyć albo zrobić płatne, co wszystkim marudom da pretekst do jeszcze większych narzekań, ale to już będzie nam wisiało Smile
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Zablokować konto to 2 kliki, co do usuwania je pernamentnie to nie mamy takiego zwyczaju bo forum a program to 2 różne bazy i tu jest problem.

Co do tego to polskie prawo wymaga aby była taka możliwość. Jednak nie doczytałem się jaki czas mają serwisy aby takie konto usunąć, ale na pewno jest go całkiem sporo...

criskrakow napisał:
Co do rozwoju to tu się zgadzam ale właśnie dzięki takim "radom" jakie ty udzieliłeś w tym wątku jest on tak powolny. Wszystko robią osoby które poświęcają swój czas charytatywnie i jedyne co dostają to obelgi, fochy i pretensje od użytkowników, uwierz mi odechciewa się.

Jeżeli uważasz, że tylko pieniądze stanowią problem, to wystarczy żądać jednorazowej wpłaty przy rejestracji lub zablokować dostęp jeżeli AdBlock jest na tej stronie aktywny.

criskrakow napisał:
Co do akceptowania (lub nie)poprawek - moderatorzy naprawdę przykładają się do tego(znam każdego z nich parę lat), a mając takie narzędzia nie inne nie są w stanie wyłapać wszystkiego i dogodzić wszystkim.

Te przykłady, które wymieniłem to wyjątki, których zapewne jest nie wiele, a co do dostępnych narzędzi, to założę się, że jest możliwe aby dodać im możliwość porównywania tekstu (z dobrym algorytmem nie powinno nawet być większych problemów z napisami, które są w innych liniach).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do tego to polskie prawo wymaga aby była taka możliwość.

Nie napisałem że nie ma takiej możliwości, tylko że jest z tym problem.

Cytat:
wystarczy żądać jednorazowej wpłaty przy rejestracji lub zablokować dostęp jeżeli AdBlock jest na tej stronie aktywny.


kiedyś był taki pomysł, został wyśmiany na forum a oburzenie było na cały światek napisów w Polsce. Co do blokowania dostępu nie znam się na tym to się nie wypowiadam.

Cytat:
jest możliwe aby dodać im możliwość porównywania tekstu (z dobrym algorytmem nie powinno nawet być większych problemów z napisami, które są w innych liniach).


Moderatorzy dysponują takim narzędziem ale jest ono już przestarzałe i administrator pracuje nad nowszym, ale to narzędzie nie myśli za moda a tylko podpowiada mu różnice w tekście.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Nie napisałem że nie ma takiej możliwości, tylko że jest z tym problem.

Wiem o tym. Tylko napisałeś, że nie macie zwyczaju ich usuwać...


Co do jednorazowej wpłaty to w sumie muszę przyznać, że to zły pomysł, w tym przypadku skoro to użytkownicy dodają te napisy...


criskrakow napisał:
to narzędzie nie myśli za moda a tylko podpowiada mu różnice w tekście.

Oczywiście czynnik ludzki jest w takich sprawach nie zastąpiony. Przy odpowiednio stworzonym narzędziem staje się to niezwykle proste i bardzo szybkie. Już w tej chwili mam pomysł jak mogłoby to teoretycznie działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk111



Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Nie my wybieramy co reklamodawca chce pokazywać.


Wy jesteście gospodarzem serwisu i wy decydujecie kto sie u was reklamuje a nie na odwrót. Tyle reklamodawców w internecie a reklama ta sama od kilku lat
Jeżeli nie potraficie sobie poradzić z reklamami, które zaniżają poziom tego serwisu to słabymi jesteście gospodarzami (kimkolwiek jesteście). Ja tu nie mam żadnych personalnych pretensji ale serwis z napisami mógłby sie pokusić o reklamy związane z filmami lub stacjami TV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
serwis z napisami mógłby sie pokusić o reklamy związane z filmami lub stacjami TV.

Super, załatwisz takie? Bo niestety nie dorobiliśmy się jeszcze Działu marketingu .
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tempuser
sorki nie gniewaj się, ale czy ty zastanawiasz się czasem co piszesz?
Pomijam, że niegrzecznie jest proponować - będąc gościem - coś co szkodzi w jakikolwiek sposób gospodarzowi. (Mogłeś sobie pogadać z kolegą na privie)
To co następnie wypisujesz to jest chyba schizofrenia?
Proponujesz jednej osobie sposób na wyłączenie, następnie nam proponujesz sposób na tych co używają sposobów? Potem kolejny sposób?
Wiem, że można dodać skrypt który zablokuje dostęp do treści osobom, które używają adbloka (jak np na filnweb) ale jaki jest sens wprowadzać dodatkowe przeszkody, które w końcu zawsze można ominąć.
Ja np korzystam z opcji wyłączenia wyskakujących okienek, dodatkowo blokuję flashe, żeby mi się nic nie włączało po nocach, gdy siedzę sobie w ciszy ew muzyczka mi w tle brzęczy, a reklamy pozostawiam, bo ja ich nie widzę, wyłączam je z poziomu umysłu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lesli, najgorsze jest to że swoją odpowiedzią sprowokowałeś następne posty tego użytkownika. Liczyłem że już się w tym wątku nie odezwie, ale zaraz polecą cytaty i jego "złote myśli" Very Happy
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group