Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wg mnie cenna uwaga spello.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 12:50    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spello napisał:
Osoba (A), która wstawiła napisy i po jakimś czasie ktoś (B) zgłasza poprawkę do tych napisów, powinna dostać maila z informacją, że dane napisy zostały podmienione na inny plik na rzecz osoby B, z wyjaśnieniem powodu takiej zmiany.

ech to ja hurtowo napiszę coś w rodzaju odpowiedzi/maila do "osób A":
Powód podmienienia napisów - moderator zatwierdzający poprawki uznał, że poprawka jest lepsza, czy to ci wystarczy?
Zawsze jest taki sam powód. Po co mam zawiadamiać o czymś oczywistym, no chyba, że chcesz, aby moderator wypisał ci szczegółowo co uznał za lepsze, ale ... zapomnij
A tak z ciekawości zapytam, po co ci informacja, że ktoś zrobił lepsze napisy od tych które ty znalazłeś i wrzuciłeś, co innego autor, ten mógłby z ciekawości porównać sobie co zrobił gorzej i jak w przyszłości robić lepiej - tylko to technicznie skomplikowane takie powiadomienie autora/tłumacza.

@dj_majster to "szukam tych napisów" było już poruszane i fajnie by było jakby szef o tym pomyślał, bo mimo, że na forum jest taki dział, to taka informacja, przy tytule filmu o braku napisów i oczekujących (ich liczbie) byłaby bardziej przejrzysta.
nie wiem jak to technicznie wygląda, ale np gdy szukamy napisów do konkretnego filmu otrzymujemy info o braku i dodaje się do kolejki oczekujących, gdyby w tym samym czasie poszła też informacja na serwer o tym, że do konkretnego filmu (plik) i tytułu są poszukiwane napisy, zastąpiłoby to opisywane przez ciebie "klikanie" i nieco zautomatyzowałoby proces zliczania "chętnych"
pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie bierzecie pod uwagę sugestii, które wymagają odrobiny wysiłku z waszej strony. Jednak mam rozwiązanie na wiele problemów z którymi nie możecie sobie poradzić lub nie zależy wam na ich rozwiązaniu Tym rozwiązaniem jest rekrutacja. Zrekrutujcie przede wszystkim więcej ludzi do sprawdzania poprawek napisów. Na tą chwilę widzę, że macie z tym duże problemy i ludzie zaczynają zauważać, że przy tej liczbie dodawanych napisów nie potraficie odróżnić dobrych poprawek od gorszych wersji napisów.

Niektórym użytkownikom to co jest może wystarcza, ale jest też duża liczba użytkowników, która chce czegoś więcej. Pragnie aby to co robicie było wykonywane na lepszym poziomie niż to w tej chwili oferujecie. Nie chowajcie się za odpowiedziami, które w żaden sposób nie rozwiązują problemów, tylko podejmijcie konkretne działania aby nie tylko myśleć nad nowymi rozwiązaniami lub poprawieniem istniejących rozwiązań, ale także wprowadzajcie te rozwiązania w życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, o co Ci chodzi. Mamy kilku moderatorów poprawek, którzy zajmują się nimi na bieżąco, każdego dnia.

Może problem jednak leży w użytkownikach, którym często nie podoba się, że moderator (który przecież jednak wie, co robi) nie zgadza się z zasadnością przyjęcia danej poprawki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bilo:
w kolejce do sprawdzenia mam jeszcze 700 napisów a czasu o wiele na to za mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podanym przez Ciebie cytacie jest mowa nie o poprawkach, a o zwykłych, oczekujących napisach. Jest to w naszym serwisie rozdzielone, poprawki to osobna sprawa, a zwykłe, "codzienne" napisy jeszcze inna. No i to już też nieaktualna informacja, bo w momencie wyjścia z domu rano do pracy, widziałem oczekujących niecałe 20 Smile

Nie musisz się martwić, mamy pewną i zgraną ekipę, która radzi sobie z każdym problemem. Ale dzięki za troskę! Natomiast jeśli jesteś zainteresowany pomocą w NP i nie jest to słomiany zapał, a szczera chęć, to oczywiście serdecznie zapraszamy. Rąk do pomocy nigdy za wiele Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, jest tu mowa o poprawkach:
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=42783#42783

Jeżeli chcesz, to mogę podać cytaty moderatorów na temat wszystkich rzeczy, które wyżej wymieniłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebnie się ze mną kłócisz, bo ja wiem na pewno, że Bilo nie mówił tam o 700 poprawkach.

W każdym razie dzięki za rady, ale naprawdę sami ogarniamy, co trzeba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem abyś odniósł wrażenie, że to jest kłótnia. Po prostu poprzez przedstawienie problemów chciałem wam przypomnieć, że mimo iż od niektórych z opisywanych przeze mnie problemów minęło trochę czasu od kiedy zostały przedstawione, to nadal niektórzy użytkownicy czekają na ich naprawienie i realizację rzeczy, z którymi się zgadzacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładam kolejne dwie sugestie, jedna odnośnie programu, druga odnośnie bazy z napisami.

1. Program i dodawanie napisów do bazy...
Kiedy dodaję kilka napisów do bazy do różnych filmów zawsze jest identycznie. Pierwszy plik z napisami wzorowo się dodaje a na koniec wyświetla się komunikat że napisy dodano do bazy. Zaś w momencie dodawania już kolejnych plików (drugi, trzeci) komunikatu już tego nie ma chodź wchodząc na stronkę do swojego profilu napisy widnieją jako dodane. Co więcej kiedy chcę dodać kolejny np. czwarty plik z napisami do bazy w programie wyłącza się opcja "wyślij napisy".
Żeby wszystko wróciło do normy muszę wyłączyć i włączyć program.
Wg mnie tak być nie powinno.

2. Blokujące się komunikaty i brak danych o wersji filmu...
Chcąc pobrać napisy do filmu widzę ich np. 15 różnych napisów do danego filmu. Kiedy najadę na jakieś wyświetlają się ich dane techniczne. Zjeżdżam w dół i kolejno pokazują się dane następnych napisów. Jednak! Jeżeli chcę zobaczyć dane tech. napisów wyżej nie zrobię tego bo komunikat z napisów które są wyżej po prostu to blokuje i muszę latać myszką po ekranie żeby znikł, a łatwe to nie jest zawsze. Jak dla mnie to utrudnienie.
Nawiązując do wyświetlających się danych tech filmu dobrze było by gdyby w tej "nieszczęsnej" obecnie chmurce były informacje do jakiej dokładnie wersji owe napisy są w bazie dopasowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj_Majster napisał:

2. Blokujące się komunikaty i brak danych o wersji filmu...
Chcąc pobrać napisy do filmu widzę ich np. 15 różnych napisów do danego filmu. Kiedy najadę na jakieś wyświetlają się ich dane techniczne. Zjeżdżam w dół i kolejno pokazują się dane następnych napisów. Jednak! Jeżeli chcę zobaczyć dane tech. napisów wyżej nie zrobię tego bo komunikat z napisów które są wyżej po prostu to blokuje i muszę latać myszką po ekranie żeby znikł, a łatwe to nie jest zawsze. Jak dla mnie to utrudnienie.
Nawiązując do wyświetlających się danych tech filmu dobrze było by gdyby w tej "nieszczęsnej" obecnie chmurce były informacje do jakiej dokładnie wersji owe napisy są w bazie dopasowane.


Ad1 fakt, zdarza się a nie powinno (u mnie win7 64)
Ad2 wina przeglądarki i systemu - problemy z odświeżaniem ja nie zwracałem do dziś na to uwagi, bo jest to sporadyczne i nieuciążliwe, po prostu gdy wrócę na poprzedni plik i nie wyświetli chmurki (b. rzadko) to przesunę raz lekko w bok bez "latania myszką po ekranie".

A jakie jeszcze informacje chciałbyś w chmurce odnośnie wersji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co dymków blokujących pobranie to jakieś 3 miesiące temu to zasugerowałem i dostałem od yagisa odpowiedź, że zostało to zgłoszone. I jak było tak jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, utrudniają niekiedy pobieranie napisów.

U mnie również na Win7 64x się to dzieje.

Jeśli zaś chodzi o informacje w chmurce to wydało mi się że zrozumiale napisałem Smile
Kod:
informacje do jakiej dokładnie wersji owe napisy są w bazie dopasowane.


ale wytłumaczę np. najeżdżam na jedne napisy a tam wyświetla się info tech. i że są min do wersji
XXXXX.2014.WEB-DL.XviD.lol

najeżdżam na drugie a te są do wersji
XXXXX.2014.DVDrip

itd. itd. rozumiesz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj_Majster napisał:
Przyznam, utrudniają niekiedy pobieranie napisów.

U mnie również na Win7 64x się to dzieje.

Jeśli zaś chodzi o informacje w chmurce to wydało mi się że zrozumiale napisałem Smile
Kod:
informacje do jakiej dokładnie wersji owe napisy są w bazie dopasowane.


ale wytłumaczę np. najeżdżam na jedne napisy a tam wyświetla się info tech. i że są min do wersji
XXXXX.2014.WEB-DL.XviD.lol

najeżdżam na drugie a te są do wersji
XXXXX.2014.DVDrip

itd. itd. rozumiesz ?



ja rozumiem, ale sorki ty nie rozumiesz skąd informacje o releasie miałyby być.
Nie obraź się, ale wszystkie istotne info już masz, a te o które postulujesz musiałyby być dodawane przez dodających pliki (o ile je znają, ja np natychmiast zmieniam nazwę plików na tytuł filmu)
Jeśli posiadasz plik z filmem i plik txt który zamierzasz "dopasować) to porównujesz dane tech. i teoretycznie powinny pasować wtedy dodajesz je jako pasujące do tego twojego releasu (analogicznie jeśli ściągniesz z automatu takie co nie pasują, to zgłaszasz i są wtedy odrzucone - tzn nie będą przypisane do tego releasu) teoretycznie można by pozostawić / wyświetlić oryginalną nazwę pliku, ale tak jak pisałem nic to nie da jeśli ktoś zmieni nazwę pliku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group