Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Cowboy Bebop

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bokotaw



Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 16:41    Temat postu: Cowboy Bebop Odpowiedz z cytatem

Witam.
Posiadam cały pierwszy sezon (i jedyny) serialu w formacie .mkv. Wyciągnąłem z każdego odcinka napisy które są po angielsku i tu moja prośba żeby przetłumaczyć je na język polski. W prawie wszystkich odcinkach (wszystkich ogółem jest 26) było po dwa pliki z napisami, w kilku po trzy, w dwóch odcinkach po jednym pliku. Niestety nie znam się za bardzo na napisach dlatego podsyłam wam wszystkie. W folderze( link do pobrania poniżej) wszystko jest posegregowane. Każde napisy z poszczególnych odcinków są w osobnych folderach i do nich dołączone są również dane techniczne odcinka.

http://www.imdb.com/title/tt0213338/?ref_=ttep_ep_tt

http://turbobit.net/6b4e2077hvun.html


Edit:
Dane techniczne:
Format video: BrRip
Rozszerzenie: .mkv - wszystkich odcinków
Rok wydania: 1998-1999
Rozdzielczość: 960x720 - wszystkich odcinków

Więcej informacji jest w pliku z do którego daje link powyżej. W pliku są napisy angielskie i dane techniczne każdego z odcinka.


Ostatnio zmieniony przez bokotaw dnia Pon Sty 05, 2015 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 16:41    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę uzupełnić dane techniczne serialu, jeśli tego nie zrobisz temat powędruje do kosza
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group