Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Błąd z pobieraniem napisów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akenax



Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 01, 2014 22:57    Temat postu: Błąd z pobieraniem napisów Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio zauważyłem, że napiprojekt nie pobiera mi napisów mimo tego faktu, że napisy na pewno są w bazie i ręcznie je znalazłem. Oprócz nie pobierania napisów, np. do nowego odcinka the big bang theory, nie znajduje on nawet okładki serialu, po prostu nic. Co mogłoby być przyczyną??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Lis 01, 2014 22:57    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 01:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj pobrać jakiekolwiek inne napisy. Czy w każdym przypadku jest tak samo?
Wyłącz na chwilę zaporę i antywirus i spróbuj ponownie.
Coś instalowałeś w ostatnich dniach co mogło spowodować problemy z dostępem do internetu?
Zmieniałeś jakieś ustawienia systemu?

Mogło się również zdarzyć że po prostu napisy zostały w danym momencie usunięte z jakiegoś powodu mimo, że wcześniej je widziałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
akenax



Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do starszych seriali i filmów, jak bates motel, napisy znajduje i pobiera, ale do nowych, jak vampire diaries czy big bang theory nie znajduje, ani nawet nie pobiera okładki jak wcześniej wspomniałem. Nic nowego co mogłoby mieć jakiś wpływ na to nie pobierałem, ani nie bawiłem się ustawieniami systemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akenax



Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałem przed chwilą i pobrało mi napisy do nowego filmu Let's be cops, ale nie pobiera do seriali, a napisy na pewno są i do tego samego rozmiaru i wersji w bazie na stronie. Wydaję mi się, że zaczęło się tak dziać, jak nową wersję napi zainstalowałem, ale nie mogę byćw 100% pewny. Więc widać, że napisy pobiera, ale z jakiegoś powodu wybiórczo jakoś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli na pewno nie jest to problem z działaniem programu.
Nie zawsze ten sam rozmiar i wersja to ten sam plik. Jest sposób żeby to sprawdzić. Na podstawie zawartości każdego pliku jest generowana suma kontrolna. W opcjach programu masz polecenie Pokaż parametry filmu. Wskaż plik z filmem i program wygeneruje jego sumę kontrolną. Na przykład
36ac9192a26b87524021c9bab9fa2085
Jeśli jesteś na naszej stronie i oglądasz katalog napisów to po najechaniu na dany plik z napisami wyświetli ci ID pliku filmowego do którego są przeznaczone napisy. Porównując te dwa ID będziesz wiedział czy są takie same.
Masz po prostu plik do którego nikt jeszcze nie dopasował napisów. Jeśli piszesz, że rozmiar i fps jest podobny do już istniejących dodanych napisów to jeśli ręcznie ściągniesz te napisy to jest duża szansa, że do twojej wersji będą one pasowały. Jeśli tak będziesz mógł je od razu wrzucić na serwer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group