Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

napi projekt Nbox czy bedzie rozwijany ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxxyya



Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 10:48    Temat postu: napi projekt Nbox czy bedzie rozwijany ??? Odpowiedz z cytatem

czy bedzie cos sie działo na Nbox enigma 2 bo ani nie można zaktualizować napisów softu co sie dzieje w tym temacie bo technika sat sie bardzo rozwija także sharing jest coraz bardziej popularny ludziska juz nie chca do kompa podchodzic wolączasmi komputer wyłączyc i włączyc tv i tuner sat zwracam sie z prośbą i apelem by ktoś moze jak mi ktoś pozwoli to ja bede kontynuował z kims cieżki kawałek pracy jaki wasz zespół zrobił w temacie Nbox czy dreambox pozdrawiam Agel xxxyya
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 10:48    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co to pogrubienie? Nie można było normalnie.
_________________
Ścisły TOP3.
LIDER RANKINGU NAPI OD 07 CZERWCA 2014R.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bardzo Ci to, Rafale, przeszkadza? Jeśli chcesz komuś pomóc, to odpowiedz w temacie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to nie czepiaj się szczegółów. Nie widzę w tym temacie ze strony xxxyya krytyki wobec NP, a jeśli już jest to można by ją nazwać budującą. Myślę, że wręcz przeciwnie, zamierzeniem xxxyya jest udoskonalenie serwisu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest po prostu niepotrzebnie według mnie. Od razu krytyka - nie.
_________________
Ścisły TOP3.
LIDER RANKINGU NAPI OD 07 CZERWCA 2014R.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xxxyya



Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 21:22    Temat postu: inne o NapiProjekt Odpowiedz z cytatem

Chce totrzeć do autora projektu który nie działa a istnieje .nastepne pytanie czy cos sie biedzie działo .Cod o wniesienia cos do projektu to chętnie ale jak moge coś zrobić bez kontaktu z autorami mam go z powietrza stworzyc nie jestem bogiem pozdrawiam i prosze na temat takie madrości nic nie daja sa uszczypliwe i nie grzeczne nic nie wnoszą przypominaja musztre wosjskowa która jest głupia jak osioł idący za marchefka pozdrawiam wszystkich i czekam NA KONSTRUKTYWNA INFORMACJE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze ostrzeżenie xxxyya - naucz się pisać posty czytelnie i bez błędów. Aż oczy bolą. Te śmieci, które napisałeś nadają się do kosza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xxxyya



Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 13:31    Temat postu: inne o NapiProjekt Odpowiedz z cytatem

szkoda słów tutaj sie nic nie dowiem na temat nbox dm napi widac projekt umarł a uszczypliwcow tutaj pełno bezsensownie odpisujacych nie na temat pozdrawiam wszystkich ale niestety nie bede kożystał z waszej pomocy na którą cierpliwie czkałem pozdrawiam cały projekt napisze do Admina z chęcią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group