Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy do Supernatural - Nie z tego świata - PROBLEM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adinek93



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 17:05    Temat postu: Napisy do Supernatural - Nie z tego świata - PROBLEM Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Wink

Mam problem z napisami do serialu Supernatural. Mianowicie chodzi mi o 6 sezon oraz 7. Ściągałem go z egofiles z linków które są na każdym warezie dotyczącym właśnie takich rzeczy jak ściąganie seriali. Nazwa pliku to zawsze: Supernatural.S06E14.DVDRip.XviD. Nie ma na końcu ani LOL ani ASAP ani 2HD, nic po prostu rip z DVD. Każde napisy nie pasują do tych dwóch sezonów. Każde się spóźniają albo mają pośpiech i to duży. Nie da się oglądać. Poradzi mi ktoś coś na to? Szukałem wszędzie, ale tu znalazłem speców od tego więc, czekam na odpowiedź Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 17:05    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz 2 wyjścia:
1 - Ściągnąć sobie te sezony w innej wersji, z innego źródła.
2 - Napisać prośbę oo dopasowanie podając dane techniczne w dziale Pomoc Techniczna.
Jeśli nie podasz danych technicznych nikt nie będzie wiedział jak to dopasować i post zostanie usunięty.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adinek93



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 11:12    Temat postu: hdtv Odpowiedz z cytatem

Tyle sam wpadłem na to, żeby ściągnąć inną wersję odcinków, odpowiednią, ale nie wiem skąd mam to sciągnąć. Na Hostingach są linki stare, wygasłe, na egofiles gdzie mam premium są te DVDRip do których nie ma napisów wcale ani z torrent nie idzie ściągnąć.. Masz jakiś pomysł skąd ściągnę te odcinki w wersji HDTV?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group