Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Modifikacja napisów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelfcb22



Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 23:37    Temat postu: Modifikacja napisów Odpowiedz z cytatem

Witam ,
Mam pewien problem nigdzie nie umiem znaleść napisów do filmu Rise of the Footsoldier w FPS 23.976 i dł 2:15:22. Na stronce są jedynie napisy do FPS 24/25 i dł ~1:50:26 Posiadam napisy dopasowane do mojego filmu lecz w wersji duńskiej a chciałbym ją na polską przerobić , wiadomo jest z tym dużo roboty ale czy nie znacie jakiegoś szybkiego i prostego sposobu ? lub czy da sie przerobić napisy żeby zmienić FPS z 24/25 na 23.976 ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 23:37    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.
Problem z dopasowaniem nie dotyczy FPSu, gdyż różnica pomiędzy FPS23.976 a FPS24, przy 2h filmie, do niecałe 3 min.
W twoim przypadku to 25 min różnicy.
Wnioskuję, że posiadasz wersję rozszerzoną tego filmu i samo dopasowanie nie rozwiąże do końca problemu, gdyż pozostaną nieprzetłumaczone kwestie.
Jeśli chcesz, to mogę dopasować ci te napki, które mamy w bazie do twej wersji, ale nie wiem, czy znajdę czas, by dotłumaczyć te braki.
Wyślij mi te duńskie napisy oraz dokładną nazwę twojego releasu, bądź link do niego w sieci, na maila o1okti@napiprojekt.pl
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawelfcb22



Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to jest wersja rozszerzona , po 30 min werbowania doszedłem do tego. wyszystko już wysłałem na maila z góry dzięki Smile znalazłem również angielskie napisy dopasowane do tego filmu więc je ci posłałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zsynchronizowałem i dotłumaczyłem brakujące fragmenty.
Napisy w bazie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group