Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Odrzucanie napisów przez moderatorów - kilka uwag

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sickmp
VIP



Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 21:36    Temat postu: Odrzucanie napisów przez moderatorów - kilka uwag Odpowiedz z cytatem

Witam.
Na początku kilka ciepłych słów, żeby nie było komentarza że jestem malkontem który nie docenia darmowego serwisu, wykonywania ciężkiej pracy przez adminów/modów itp.
Otóż bardzo cenię ten serwis, wykonujecie kawał dobrej roboty ale od czasu do czasu zdarzają mi się sytuacje z odrzucaniem napisów, które uważam za kompletnie niezrozumiałe i bezsensowne.
Najpierw krótko o sobie : mam sporą kolekcję filmów, staram się do każdego ripa którego posiadam dodać napisy w napiprojekt jeśli takie nie istnieją. Nie tłumaczę, korzystam tylko z Waszych zasobów i ewentualnie ustawiam synchronizację jeśli jest taka potrzeba. W kilku przypadkach wysłałem napisy, które moim zdaniem miały lepsze synchro/jakość od istniejących.

I teraz sytuacje, które doprowadzają mnie do czerwonej gorączki (sprawdziłem w archiwum poczty)

-2013-03-03 23:54 Zawzol - Twoje napisy dla pliku "How I spent my summer vacation (2012).mkv" (ID: a32040fb75855760ba4d06206a40f6fc) zostały usunięte przez moderatora Zawzol z następującego powodu: "Zła synchronizacja. Napisy za krótke lub za długie"
Sprawdziłem synchro - było idealne

2013-03-15 19:02 Oxygen3 Twoje napisy dla pliku "The.Blues.Brothers.1980.DVDRip.x264.AC3-satanius.mkv" (ID: 3adc25f224cecba368faa8dc0979005d) zostały usunięte przez moderatora Oxygen3 z następującego powodu: "Zła synchronizacja. Napisy za krótke lub za długie".

jak wyżej synchro idealne

2013-08-18 16:40 Ovbhazy - Twoje napisy dla pliku "TLF-VIDEO-05.31.12.Journey.2.The.Mysterious.Island.(2012).iNT.BDRip.720p.AC3.X264-TLF-English.mkv" (ID: 278272c0d2e840bfda49c589d2efb0d4) zostały usunięte przez moderatora Ovbhazy z następującego powodu: "Translator".

Sprawdziłem napisy - bez zarzutu a NA PEWNO nie translatorowe

2013-12-29 12:13 Peciaq - Twoje napisy dla pliku "Dancer.In.The.Dark.2000.DVDRip.X264.MiniSD-TLF.mkv" (ID: 2dcef5076d35188a5bbd74566dede8ae) zostały usunięte przez moderatora Peciaq z następującego powodu: "Kiepska jakość napisów (błędy ortograficzne/gramatyczne)".

Poza kilkoma kreskami przy polskich znakach większych błędów nie znalazłem.


W związku z tym pytanie. Jaki cel ma odrzucanie napisów właściwie bez powodu ?? Moderatorzy mają jakieś normy ?? (bo innej przyczyny nie widzę). Nie wiem z jakich narzędzi korzystają ci ludzie ale w takich przypadkach marnują mój i swój czas przy okazji zniechęcając ludzi takich jak ja do pomagania Wam w prowadzeniu tego serwisu. Wiem, że robią to społecznie ale albo chcą to robić i robią to solidnie albo temat odpuszczają.

Mam nadzieję, że nie potraktujecie tego jako atak z mojej strony.
Pozdrawiam
Maciek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 21:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff, pierwsza sprawa nie odbieramy tego jako atak, fajnie że nas mimo wszystko doceniasz!
druga sprawa, nie ma żadnych Smile norm.
trzecia, moderatorzy korzystają ze specjalnego programu napimoderator.
i w końcu ostatnia - odezwij się do mnie na GG, namiar masz na PW
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sickmp
VIP



Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po długiej, miłej i treściwej rozmowie sprawa została wyjaśniona Wink
Mniej pracy przy napisach i Szczęśliwego Nowego Roku życzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło Nam że mimo że nie jesteśmy bez wad, to są użytkownicy którzy cenią naszą pracę.

W imieniu całego Zespołu również życzę Szczęśliwego Nowego Roku

Temat uważam za zamknięty
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group