Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Zgłoś złe napisy - nie działa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omen89



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 4

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 11:22    Temat postu: Zgłoś złe napisy - nie działa Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczów.
Nie znalazłem tematu o tym problemie a u mnie występuje on wyjątkowo niezmiennie.
Polega to na tym, że od czasu do czasu ściągnę plik napisów który z plikiem faktycznych napisów wspólne ma tylko rozszerzenie. Zwykle są to pliki zawierające tzw. "wizytówkę uploadera" pliku na jakiś serwer lub tracker torrenta z którego ktoś pobrał plik a potem dodając napisy wybrał niewłaściwy plik tekstowy.
Gdy widzę coś podobnego, natychmiast pragnę to zgłosić, by przynajmniej usunąć takie napisy z bazy jeśli nie ma właściwego zamiennika dla niego. I tu pojawia się problem którego rozwiązania dotąd nie odszukałem. Klikam "Zgłoś złe napisy" pojawia się okno "Raportowanie złych napisów" i tu niezależnie od tego co wybiorę z list rozwijalnych, klikam "Wyślij raport" i dostaję okno błędu o treści: "Twoje zgłoszenie zostało odrzucone. Otrzymaliśmy już wcześniej od Ciebie raport dotyczący zgłaszanych napisów" co oczywiście jest 100% nieprawdą, bo dotąd takich raportów próbowałem wysłać raptem może pięć i nigdy więcej niż jeden raz do danego filmu/odcinka serialu.
Zaznaczam, że korzystam z napiprojekta na swoim prywatnym komputerze, zalogowanego na konto którego używam tylko ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 11:22    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku lepiej od razu skontaktować się z nami poprzez prywatną wiadomość podając ID błędnych napisów. Można podać też to ID w wątku na forum. Po otrzymaniu takich informacji możemy sprawdzić napisy od razu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
omen89



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 4

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, z tym, że napisałem tutaj, żeby poznać możliwość ew. poprawy tego błędu. Czyli na razie nie wiadomo o co chodzi z tym komunikatem u mnie?
Jeśli chodzi o ID to domyślam się, że nie chodzi zwyczajnie o tytuł i wersję językową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poinformuję o tym admina (o ile już tego wątku nie widział) w celu wyjaśnienia sprawy.

Żeby podać mi ID musisz w programie Napi wybrać opcję "Pokaż parametry filmu" i wskazać plik do którego pobierałeś napisy. W wyświetlonych informacjach pojawi ci się ID, które potrzebuję do zlokalizowania napisów.
Jeśli nie masz pliku a błędne napisy są w katalogu filmów na stronie Napi, kliknij prawym przyciskiem na dany napis i wybierz opcję "Kopiuj adres odnośnika". Wtedy także skopiujesz ID napisów i będziesz mógł mi je podać.

Najlepiej by było żebyś mi podał ID napisów, do których mówisz, że nie możesz wysłać zgłoszenia. Wtedy będę mógł sprawdzić co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
omen89



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 4

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ID filmu: 0e9e9f67326a4a45b36b552ecad5fca3
Chodzi o angielskie napisy - polskie do tego filmu są OK.

A jeśli chodzi o błąd zgłaszania złych napisów to występował on za każdym razem gdy podejmowałem próbę zgłoszenia jakichkolwiek złych napisów - nie tylko w w/w przypadku.
Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie występował problem ze zgłaszaniem angielskich napisów.
Zostało to poprawione. Spróbuj wysłać zgłoszenie i napisz czy się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
omen89



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 4

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działa! Jestem pod wrażeniem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group