Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nabór na stanowisko moderatora napisów.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 14:45    Temat postu: Nabór na stanowisko moderatora napisów. Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czas potrzebny na wysyłkę powiadomienia SMS znacznie się wydłużył. Spowodowane jest to tym, że obecna ilość moderatorów nowych napisów nie jest wystarczająca żeby na bieżąco weryfikować nowe napisy

W związku z tym ogłaszamy nabór na moderatora napisów.
Zgłaszać może się w zasadzie każdy o ile nie ma słomianego zapału, bo nie jest nam potrzebny nikt, komu znudzi sie to po kilku dniach czy tygodniach. Generalnie moderowanie napisów nie zajmuje dużo czasu. Tylko na początku trochę więcej, ale jak tylko wszystko się opanuje będzie to dosłownie kilka minut dziennie .

W ciągu kilku dni wybierzemy odpowiednie naszym zdaniem osoby do tego zadania i otrzymają one specjalny program przeznaczony do moderacji. Mamy nadzieję, że będzie, spośród kogo wybierać i znajdzie sie ktoś odpowiedni do tego zajęcia .


Zgłoszenia wraz z wyjaśnieniem dlaczego akurat Wy powinniście sie tym zająć prosimy pisać w tym temacie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 14:45    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
karolkotowicz1



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 29

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam swoją kandydaturę. Długo się nad tym zastanawiałem, jeden z obecnych moderatorów starał się mnie zachęcić o aplikowanie na to stanowisko.
Dlaczego ja? Ponieważ mam dobre oko do wyłapywania błędów i wydaje mi się, że ta umiejętność przyda się również w weryfikowaniu przychodzących napisów/poprawek. Poza tym lubię NapiProjekt i fajnie by było was bardziej wspierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oxygen3
VIP



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 12

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja także chętnie dołączę do grupy moderatorów Smile Byłem kiedyś moderatorem, administratorem i współwłaścicielem stron. Jestem odpowiedzialny a i czasu mi nie brakuje. Chętnie pomogę.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
umrzyj



Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 02:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo chętnie spróbuję swoich sił przy moderacji napisów. Cenię pracę wszystkich ludzi z zespołu NapiProjekt i wiem, że dzięki Wam zawsze szybko mogę liczyć na napisy do nowych odcinków moich ulubionych seriali lub kinowych nowości. Sama nie znam języków obcych na tyle, żeby tłumaczyć, ale od zawsze mam opinię osoby, która dba o ortografię i interpunkcję, dlatego bardzo chętnie wspomogę tak zacną inicjatywę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barols



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam swoją kandydaturę. Sama nie bardzo jestem w stanie tłumaczyć (znajomość języka obcego nie jest aż tak dobra), a chętnie wspomogę pracę NapiProjektu. W tej chwili zajmuję się tłumaczeniami z córką, a gdy ona jest w szkole mam jeszcze na tyle czasu żeby moderować Smile. Przez sporo lat zajmowałam się tworzeniem e-booków Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczkii



Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Również zgłaszam swoją kandydaturę. Posiadam dużo wolnego czasu oraz od lat korzystam z NapiProjekt i będzie to dla mnie zaszczyt móc brać udział w dalszym rozwoju tego projektu. Dużą wagę przykładam do szczegółów, które szybko wyłapuję i wszelkie błędy zawsze staram się wyeliminować do minimum.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkii87



Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, interesuje się komputerami i programami i w tym fachu pracuje. Mam sporo czasu wieczorami głównie od 18 do nawet 3 w nocy Smile
Jeśli się przydam to czekam na info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yanxxl



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 20:18    Temat postu: Moderator Odpowiedz z cytatem

Witam,
wnoszę swoją kandydaturę na moderatora. Codziennie mogę wygospodarować 1-2 godzin wolnego czasu, szybko się uczę. Chętnie wsparłbym was swoją pomocą.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chatson



Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam się na stanowisko moderatora. Mam duże doświadczenie, jestem administratorem i członkiem redakcji jednego z największych w Polsce forów o tematyce hip-hop/rap, a mianowicie: RapDuma.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jachimrrx



Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się zgłosić na stanowisko moderatora. Znam dobrze język angielski, a i w ojczystym umiem poprawnie układać zdania, nie mam problemów z ortografią oraz interpunkcją. Uważam, że nadam się na to stanowisko, ponieważ jestem sumienny i uczciwy, każdą pracę wykonuję od początku do końca. Pragnę również zdobyć nieco doświadczenia, by pogłębić te już posiadane. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Z tego co widać, nie ma zbyt wiele ofert pomocy przy moderowaniu nowych napisów.
Dlatego doszliśmy do wniosku, że każdemu z tego wątku będzie dana szansa, na sprawdzenie swoich umiejętności i sił w moderowaniu nowych napisów. Proszę uzbrójcie się w cierpliwość i czekajcie na informacje na PW, bądź na maila od nas.
Zespół Napiprojekt.


Ps.
"umrzyj" i "barols" zerknijcie do swoich skrzynek mailowych.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
aceos



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dlaczego ja?

Znajomość języka polskiego jak i angielskiego na poziomie zaawansowanym, styczność z "mową" angielską, tłumaczenie tekstów oraz długoterminowy pobyt w krajach anglojęzycznych w przeszłości.

Podoba mi się ten projekt i chcę być jego częścią. Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trunkie



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Napi-Projekt był ze mną od tak wielu lat, że nie sposób spamiętać; współpraca z jego twórcami byłaby dla mnie niezwykłym doświadczeniem.

Posiadam niezwykły talent do wyłapywania błędów ortograficznych, to takie moje natręctwo. Władam również językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie, od dzieciństwa lwią część swojego czasu spędzałem w środowisku anglistycznym, więc chłonąłem jak gąbka. Niejednokrotnie zostałem poproszony o przetłumaczenie napisów do jakiegoś filmu czy serialu na polski, bo owych brakowało. Jeśli chodzi o moje umiejętności obsługi komputera, to korzystanie z różnej maści programów, internetu itd. nie sprawia mi najmniejszych problemów, w tej tematyce również siedzę od dziecka.

Obecnie wolnego czasu posiadam dostatek, poświęcenie paru godzin dziennie na moderowanie napisów nie powinno nastręczyć mi żadnych trudności. Wierzę, że moje zdolności okażą się wyjątkowo przydatne na tego typu stanowisku.

Pozdrawiam, Filip.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawzol



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jak widać nie jestem osobą z długim stażem, jeśli chodzi o bytność na portalu, jednak jestem całkiem doświadczonym użytkownikiem napisów pochodzących z tego portalu.
Chciałbym się sprawdzić jako moderator z dwóch zasadniczych powodów.
Z jednej strony myślę, że moje obecne zajęcie (analiza danych) pozwala mi szybko wyłapywać błędy czy odnajdywać przyczynę błędu.
Z drugiej strony chciałbym aby napisy (z których przecież sam korzystam) były jak najbliższe ideału - nie raz miałem ochotę przerwać oglądanie z uwagi na złą synchronizację czy nie najlepszej jakości tłumaczenie.

Wiem, że już dużo czasu minęło od otwarcia rekrutacji ale myślę, że warto zaryzykować i dać mi szansę.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dante2685



Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja również chciałbym spróbować swoich sił jako moderator oraz jeśli to możliwe tłumacz polsko-angielski, angielsko-polski.
Wiele razy musiałem poprawiać napisy z tego serwisu żeby były zjadliwe i dało się je czytać oglądając film i chętnie się przyczynię do współtworzenia jak najlepszych napisów oraz tłumaczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group