Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Krzaki-never-ending-story :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thylander



Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 22:50    Temat postu: Krzaki-never-ending-story :) Odpowiedz z cytatem

Hej! a ja mam taka zagadke: tak jak w ostatnim FAQu caly Wasz program jak i napisy ktore sciagam sa "zakrzaczone" mieszkam wprawdzie w Danii ale mam polski Windows XP i ustawiony domyslnie na Pl. Nie mam w XPku takich fajnych opcji z ustawianiem programow na UNICODE tak ze nic nie udalo mi sie sensownego wymyslic. Udalem sie wiec na forum gdzie sa 2 tematy krzakowe z odpowiedziami o zmianie kodowania w opcjach. Wiec najpierw zmienilem z ANSI na UNICODE a potem na UTF-8 ale niestety napisy zawsze takie same :) Czuje ze to jakas bardziej dziwaczana sprawa, pewnie raczaej z moim kompem niz z Waszym programem :) Mam nadzieje, ze to jakas pierdola, bo program smiga bardzo obiecujaco i udalo mi sie wymienic juz pare wkurzajaco zdesynchronizowanych napisow (lepsze Wasze, nawet z tymi krzakami :) Jesli macie jakis pomysl to z gory dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 22:50    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
martinimartini667



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedź użytkownika nic nie wnosząca do tematu została skasowana przez moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
thylander



Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile jak mniemam z powyzszej odpowiedzi Kolegi mam zachowac spokoj... w sumie to i racja, napisy ktore mnie tak zafrapowaly sa do Monty Pythona i Sw. Gralla, ktorego znam na pamiec i po polsku i po angielsku wiec te krzaki to tylko urozmaicenie nudy... Smile))))))))))))))))
no ale moze ktos jeszcze cos dorzuci bo moze pojawi sie jakis nowy film Mpythona ktorego jeszcze nie znam na pamiec i napisy bez krzakow moglyby sie przydac.... Smile))

pozdro't
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko się wypowiadać na temat problemu który cię dotknął, generalnie zrobiłeś wszystko jak trzeba więc nie mam pomysłu co jeszcze wymyśleć. Podaj Id filmu, sprawdzę czy to nie jest problem z napisami, napisz czy przy innym filmach masz ten sam problem.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakim rozszerzeniem masz napisy txt czy sub, srt lub też w innym?
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
thylander



Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 20:23    Temat postu: sprawa sie wyjasnila... :) chyba.... Odpowiedz z cytatem

napisy sa OK
przy innej okazji w kompie wyskoczyl komunikat - jezyk systemu - dunski, jezyk uzytkownika - polski... jakims mi nieznanym blizej sposobem komp sie zdunczyl... Smile))
przypomnialem sobie ze mam jeszcze calkiem czystopolskiego laptopa, i sciagnelem na niego napisy po sieci i... wszystko OK zniknely krzaki, pojawily sie dostoje ogonki i kreseczki Smile))
- wniosek: wina ustawien systemowych jezyka na moim kompie.

Dzieki serdeczne za pomoc, moze to sie komus jeszcze przyda Smile

pozdro't
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawienia językowe w systemie to pierwsza rzecz na którą proponuję zawsze w takich wypadkach zwracać uwagę.
Dobrze ze już wszystko ok.
Pozdrawiam również.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group