Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problemy z bazą?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elektron



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 24

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 13:23    Temat postu: Problemy z bazą? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy był już taki temat, ale piszę, bo po jakimś czasie wlazłem na profil, żeby sprawdzić które wersje są najczęściej pobierane, a tam totalny sajgon w moich dodanych napisach.
Napisy robię tylko do seriali Monk, Psych i Ancient Alienst i tylko to dodaję/dodawałem poprzez napiprojekt... a w profilu mam to:



Coś macie chyba nie tak z bazą. Jakiś czas temu było wszystko ok. Teraz bez względu na stronę - tatalna masakra. Pomijam błędy w dodatkowych informacjach (autor, rozdzielczość itp.) po najechaniu na tytuł - tam zawsze była kaszana Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 13:23    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie był problem, nie powinien już występować. Co do błędów z rozdzielczością to czy możesz podać jakiś przykład (ID).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elektron



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 24

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już jest OK.
Co do rozdziałki, to głównie chodzi o odcinki z formatem *.mkv.
np napiprojekt:3f049daf4c83ba63d0edf9043e2a8380

Poza tym, to dlaczego przy niektórych napisach autor jest podany prawidłowo, a przy innych nie ("brak")?
Moja stopka nie zmienia się chyba od kilku lat i w niektórych jest wszystko OK, a w innych nie, mimo, że moderowała ta sama osoba.
Nie, żeby mi na tym zależało (stopka i tak jest w napisach), tylko pytam z ciekawości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elektron napisał:
No już jest OK.
Co do rozdziałki, to głównie chodzi o odcinki z formatem *.mkv.
np napiprojekt:3f049daf4c83ba63d0edf9043e2a8380


Poprawione, już przy wszystkich plikach rozdzielczość i rozmiar powinny być prawidłowo wyświetlane.

elektron napisał:

Poza tym, to dlaczego przy niektórych napisach autor jest podany prawidłowo, a przy innych nie ("brak")?
Moja stopka nie zmienia się chyba od kilku lat i w niektórych jest wszystko OK, a w innych nie, mimo, że moderowała ta sama osoba.


Ciężkie pytanie. Możliwe, że osoba moderująca przez pewien (początkowy) okres nie miała Ciebie w liście tłumaczy, co skutkowało brakiem wykrycia autora napisów. Również kojarzę sytuację, że przez pewien okres wykrywanie nie działało prawidłowo, może to są napisy z tego okresu? Jeśli podasz ID (na PW) to mogę dodać do bazy odpowiednie informacje odnośnie autorstwa Twoich napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group