Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

"What About Money Causes Economic Crises?" with Pe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy słyszałeś o ABCT?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
nie
100%
 100%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
calimam



Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 01:21    Temat postu: "What About Money Causes Economic Crises?" with Peter Schiff Odpowiedz z cytatem

Szanowny użytkowniku forum napi projekt

Natrafiłem - no powiedzmy, że nie bardzo, bo śledzę wątek Schiffa od dawna więc ciężko powiedzieć, że natrafiłem - na wręcz genialny wykład Piotra Schiffa na temat ekonomii ogólnie i wyjaśniający obecną sytuację w przemożnie logiczny, i spójny sposób. Dzieje się tak dlatego, nawiasem mówiąc, że Schiff jest przedstawicielem austiackiej szkoły ekonmicznej (mises.org, tomwoods.com), która w odróżnieniu od pozostałych jest w stanie wytłumaczyć i przewidywać zjawiska ekonomiczne. Jeśli nie wierzysz zobacz: http://www.youtube.com/watch?v=DpHZ-c3kw98. Jak już napisałem wykład jest absolutnie genialny i uważam, że polska publiczność powinna dostać tłumaczenie, bo materiał tam zawarty jest tego wart w 100%. Film znajduje się na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=npJ0CUT8d_Y&feature=player_embedded

Jeżeli ktoś będzie miał ochotę przetłumaczyć to proszę dać znać. Jeżeli nikt się tego nie podejmie zrobię to sam. W takim układzie prosiłbym o pomoc w stronie technicznej tej pracy - co zrobić żeby napisy się znalazły w powyższym uploadzie, jak je zrobić, a jeżeli podpięcie będzie niemożliwe poproszę o kopię wykładu (albo zapytam o możliwość pożyczenia jej z youtube) i udostępnię ją samodzielnie. Jeszcze bardziej by mnie ucieszyło gdyby ktoś już to zrobił (a ja po prostu nie umiem znaleźć polskiego tytułu) i pozostałoby rozreklamowanie.

Dziękuję za uwagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 01:21    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 06:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę uzupełnić dane techniczne filmu,jeśli tego nie zrobisz
temat powędruje do kosza

_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dane techniczne nie uzupełnione - temat zostaje przeniesiony do kosza
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group