Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

kolejka oczekujących na pobranie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erzlot



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 21

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 05, 2012 12:34    Temat postu: kolejka oczekujących na pobranie Odpowiedz z cytatem

Napi jest SUPER!! Ale w ciągu roku kilka razy zdarzyło się, że skasowała się lista oczekujących na pobranie. Sprawdzam raz na tydzień, czy pokazały się napisy do sciągniętych uprzednio filmów. Lista jest przez dłuzszy czas (nawet kilka miesięcy) a potem nagle znika tzn jest pusta. Stało się to np dzisiaj. Czy ja robię coś nie tak- lub czegoś nie robię?
Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Sty 05, 2012 12:34    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dane kolejki przechowywane są w pliku:

C:\Users\NazwaUsera\AppData\Roaming\NapiProjekt\kolejka.ini

Może coś kasuje Ci ten plik?

PS starsze wersje korzystały z innej lokalizacji pliku, dlatego po zmianie wersji na 2.0 stara kolejka nie zostaje przeniesiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem (jeszcze) jak w nowej wersji, ale w starej uruchamiając opcję "kolejka" jeżeli nie było tych filmów w podanej ścieżce (np zmieniła się litera dysku) to nic nie wyświetlało, a przy kolejnej próbie pokazywało już pustą listę nawet jeśli z powrotem była pierwotna ścieżka.
zdarzyło mi się skasowanie w nowej wersji napi kolejki oczekujących, ale podejrzewałem błąd mojego sys (win7) i nie wnikając jednym kliknięciem stworzyłem nową kolejkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group