Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Vista a Napiprojekt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viperek



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 23:48    Temat postu: Vista a Napiprojekt Odpowiedz z cytatem

na początku powiem, że sprawdzałam ogólnie jestem zaprzyjaźniona z lupką, do rzeczy. byłam szczęśliwym użytkownikiem programu ale pod XP, teraz mam vistę i zaczęły się schody: na początku błąd o który już pytał sie jeden z forumowiczów ale nic z tego nie wynikło 'failet to set data for', ale nic to z paska można program uruchomić, przy pobieraniu napisów testowych łączy się i owszem, ale potem zawiecha i wyskakuje okienko 'wynik negatywny. nieznany błąd'. nie pomaga pasiv, na pewno nie blokuje programu firewale, nie ma znaczenia czy to dysk C czy D, w ustawieniach internetowych proxy odhaczone, probowałam wersji starszej (kazał zainstalować nowszą) teraz mam najnowszą, trochę tego dużo ale to po to, aby zoszczędzić czas, wasz i mój, o ile ktoś zechce udzielić mi pomocy. z góry dziękuje za odpowiedzi.
_________________
TOSHIBA Satellite A200. T2450, 2GHz, Vista Home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 23:48    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group