Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jak znaleźć napisy do filmu...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam_broda
VIP



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 6

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 17:24    Temat postu: Jak znaleźć napisy do filmu... Odpowiedz z cytatem

criskrakow Piątek Listopad 05, 2010 11:26 napisał piękny opis jak to można znaleźć napisy http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=8054. Tylko czy sprawdził działanie tego co wymyślił?
Ten sposób nie pokazuje wszystkich napisów na liście (pomijając już fakt, że można ją posortować według wszystkich parametrów z wyjątkiem nazwy - ciekawe dlaczego).
Dowód: napisy do Primeval 4x01.avi opcją 'Znajdź i dopasuj napisy' pobierane są bez problemu, a na liście wywołanej sposobem z owego postu nie figurują.
Druga sprawa:
Cytat:
Jeśli jednak nie macie jeszcze danej pozycji filmowej a chcielibyście sprawdzić czy są już do niej napisy to kliknijcie w ten link:

WYSZUKIWARKA NAPISÓW NAPIPROJEKT

i tu wpisując sobie tytuł filmu poszukajcie napisów.

ta wyszukiwarka odsyła dokładnie w to samo miejsce, które jest pokazane na pierwszym obrazku w tym poście. Masło maślane?
A może się mylę i czepiam się niewinnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 17:24    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniosłeś kilka kwestii , ale po kolei.
Cytat:

Ten sposób nie pokazuje wszystkich napisów na liście

Jestem pewny że te napisy o których mówisz są w bazie ,ale jako że wszystkie napisy są przypisywane ręcznie a w bazie napisów jest plików ponad 512 000 to może się zdarzyć że ten akurat jest nie przypisany lub przypisany błędnie albo do innego filmu albo do innego odcinka tego serialu.Powód jest prozaiczny ,jest nas zbyt mało a użytkownicy nie pomagają przypisywać ,choć to zadanie jest proste - wystarczy kliknąć na "pokaż opis filmu"i jeśli nie jest ten odc.przypisany to go przypisać ,właśnie od tego były tzw."wiosenne porządki"
Cytat:

pomijając już fakt, że można ją posortować według wszystkich parametrów z wyjątkiem nazwy - ciekawe dlaczego

to juz kwestia stronicowania i ja jako moderator nie mam na to wpływu , uwierz mi często wspomagam się ta wyszukiwarką gdy pomagam innym użytkownikom w poszukiwaniach napisów i tez mi to przeszkadza ale ponieważ napiprojekt jest jest całkowicie niekomercyjny to na pewne uniedogodnienia jesteśmy skazani.
Cytat:

ta wyszukiwarka odsyła dokładnie w to samo miejsce, które jest pokazane na pierwszym obrazku w tym poście. Masło maślane?

przeczytaj sobie dokładnie czemu dałem ten link ,pierwszy sposób jest do zastosowania gdy masz dany film czy odc.serialu ale gdy go nie masz ciężko znaleźć link do tej wyszukiwarki ,nie wiedząc że takowa istnieje użytkownicy nie trafiliby do niej ,a jakby nie było dzięki niej mamy dziennie około 25 nowych napisów dodanych przez użytkowników.
I już na koniec
Cytat:

A może się mylę i czepiam się niewinnego?

wiesz pierwszą myślą moją po przeczytaniu twojego postu było "nie zabija się posłańców" ,ale wiem że jest dużo spraw do poprawienia w tym projekcie i wciąż to robimy ,natomiast uważam że należy docenić pracę która została włożona i przez Zespół Napiprojekt jak i użytkowników tego programu.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:

pomijając już fakt, że można ją posortować według wszystkich parametrów z wyjątkiem nazwy - ciekawe dlaczego

to juz kwestia stronicowania i ja jako moderator nie mam na to wpływu , uwierz mi często wspomagam się ta wyszukiwarką gdy pomagam innym użytkownikom w poszukiwaniach napisów i tez mi to przeszkadza ale ponieważ napiprojekt jest jest całkowicie niekomercyjny to na pewne uniedogodnienia jesteśmy skazani.

Dzięki szybkiej interwencji admina juz zostało poprawione to sortowanie ,mam nadzieje ze teraz będzie się jeszcze lepiej korzystało z wyszukiwarki
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam_broda
VIP



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 6

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Dzięki szybkiej interwencji admina juz zostało poprawione to sortowanie ,mam nadzieje ze teraz będzie się jeszcze lepiej korzystało z wyszukiwarki

O, i to jest to, co tygryski lubią najbardziej - rach, ciach, ciach i załatwione.
Cytat:
uważam że należy docenić pracę która została włożona i przez Zespół Napiprojekt jak i użytkowników tego programu

Ależ doceniam, jak najbardziej i jestem cały z szacunkiem.
Cytat:
wystarczy kliknąć na "pokaż opis filmu"i jeśli nie jest ten odc.przypisany to go przypisać

Niestety nie jest to dla mnie jasne. Mógłbyś to opisać krok po kroku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
wystarczy kliknąć na "pokaż opis filmu"i jeśli nie jest ten odc.przypisany to go przypisać

Niestety nie jest to dla mnie jasne. Mógłbyś to opisać krok po kroku?

to proste ,klikasz PPM w menu kontekstowe napiprojektu ,wybierasz "pokaż opis filmu" , jeśli jest już wersja która posiadasz przypisana do konkretnego tytułu zostajesz przeniesiony na stronę filmu , a jeśli nie to do wyszukiwarki tytułów :

po wpisaniu tytułu filmu lub serialu wybierasz z listy poniżej interesującą cie pozycje :

i przypisujesz ,później każdy który będzie miał wersję identyczną jak ty jak zrobi to samo to zostanie przeniesiony na przypisaną przez ciebie stronę filmu.
Czasami może się zdażyć że ktoś niesolidnie to zrobił i przypisał byle co i dlatego jest możliwość korekty takiego przypisania :


wystarczy kliknąć w zakreślone przeze mnie na czerwono pole i przypisać ponownie ,tym razem już prawidłowo.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group